منو
 1. آخرین فایل ها
 2. پرفروشترین فایل ها
 3. پربازدیدترین فایل ها
پاورپوینت آموزش کامل کار با انواع دوربین های دیجیتالی

پاورپوینت آموزش کامل کار با انواع دوربین های دیجیتالی

پاورپوینت آسیب شناسی ورزشی و راه های درمان آن

پاورپوینت آسیب شناسی ورزشی و راه های درمان آن

پاورپوینت، همکاری، اهداف همکاری و روش های همکاری

پاورپوینت، همکاری، اهداف همکاری و روش های همکاری

آشنایی با دستگاه های عصبی بدن انسان

آشنایی با دستگاه های عصبی بدن انسان

دانلود بهترین کتاب نایاب درباره علوم غریبه کله سر استخراج موکلان عزیمت

دانلود بهترین کتاب نایاب درباره علوم غریبه کله سر استخراج موکلان عزیمت

دانلود پروژه کارآموزی pdf ساختمان اسکلت بتنی و فلزی (رشته مهندسی عمران)

دانلود پروژه کارآموزی pdf ساختمان اسکلت بتنی و فلزی (رشته مهندسی عمران)

دانلود گزارش کارآموزی اجرای ساختمان اسکلت بتنی سازه اورژانس بیمارستان

دانلود گزارش کارآموزی اجرای ساختمان اسکلت بتنی سازه اورژانس بیمارستان

دانلود پروژه کارآموزی رشته عمران درباره وزارت راه و ترابری گزارش اجرای عملیات راه

دانلود پروژه کارآموزی رشته عمران درباره وزارت راه و ترابری گزارش اجرای عملیات راه

دانلود کتاب کمیاب علوم غریبه و دعا نویسی شیخ بهایی خواص اسماء الله خوابنامه

دانلود کتاب کمیاب علوم غریبه و دعا نویسی شیخ بهایی خواص اسماء الله خوابنامه

دانلود مجموعه کامل پروژه و پایان نامه های دانشجویی کارشناسی ارشد رشته شیمی

دانلود مجموعه کامل پروژه و پایان نامه های دانشجویی کارشناسی ارشد رشته شیمی

دانلود پروژه پایان نامه ارشد سیستم خنک سازی اجزای توربین گازی تجزیه تحلیل

دانلود پروژه پایان نامه ارشد سیستم خنک سازی اجزای توربین گازی تجزیه تحلیل

دانلود پایان نامه بررسی عوامل بروز ناهنجاری اجتماعی و بزهکاری نوجوانان و جوانان

دانلود پایان نامه بررسی عوامل بروز ناهنجاری اجتماعی و بزهکاری نوجوانان و جوانان

گروه محصول:دانشگاهی

پایان نامه بررسي طرح تفكيك پسماند جامد شهري از مبدأ و تاثیر بر مديريت شهريقیمت: ۱۱۰۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 185    کلمات کلیدی:
دانلود پایان نامه بررسي طرح تفكيك پسماند جامد شهري از مبدأ و تاثیر بر مديريت شهري,دانلود پروژه و پایان نامه بررسي طرح تفكيك پسماند جامد شهري از مبدأ و اثر آن بر مديريت شهري,دانلود رایگان پروژه و پایان نامه های دانشجویی رشته ادبیات و علوم انسانی گروه جغرافیا درباره تفکیک پسماندهای جامد شهری,دانلود فایل تحقیق مقاله جزوه ورد بررسي طرح تفكيك پسماند جامد شهري از مبدأ و تاثیر بر مديريت شهري,تأثيرات مختلف تفکیک پسماندهای جامد بر زيست شهري و نقش مردم و مديريت شهري,خرید اینترنتی و دانلود پایان نامه word دانشگاهی کارشناسی ارشد با عنوان برنامه ریزی شهری,پایان نامه تأثیر برنامه های آموزشی طرح تفکیک از مبدأ پسماندهای جامد شهری,پایان نامه آموزش و مشارکت های مردمی در اجرای برنامه تفکیک پسماندهای خانگی برای کاهش تولید زباله,راهكارهاي تقويت و بهبود وضعيت فرايند طرح تفکیک زباله های شهری,چشم انداز و سیمای زیبای شهر با اجرای تفکیک پسماندهای جامد شهری,The study of source separation of municipal solid waste and impact on the urban management

 

دانلود پایان نامه بررسي طرح تفكيك پسماند جامد شهري از مبدأ و تاثیر بر مديريت شهري

 

در این پست از سایت powerpoint.filekar پروژه و پایان نامه دانشجویی کامل کارشناسی ارشد رشته جغرافیا و برنامه ریزی شهری درباره بررسي طرح تفكيك پسماند جامد شهري از مبدأ و اثر آن بر مديريت شهري اجرای برنامه های آموزشی و مشارکت های مردمی در اجرای برنامه طرح تفکیک پسماندهای جامد برای جلوگیری از افزایش تولید زباله و زیباتر شدن چشم انداز و سیمای شهری رو براتون گذاشتم . این فایل پایان نامه با فرمت ورد word و در قالب 185 صفحه و با حجم 18 مگابایت به همراه تصاویر و عکسهای پروژه و به صورت کامل و جامع میباشد . دانشجویان کارشناسی و دکترا برای ارائه پایان نامه به استاد خود میتونن از این پروژه استفاده بکنند البته با تخفیف بسیار زیاد براتون قرار دادم . برای خرید فایل و مقاله ورد word و پایان نامه بررسي طرح تفكيك پسماند جامد شهري از مبدأ و اثر آن بر مديريت شهري هم میتونید از به روش آنلاین و با نوشتن ایمیل و شماره تماس خودتون در فیلدهای پایین به درگاه بانک ملت وصل شده و در یک محیط امن خرید رو انجام بدید . در پایین توضیحاتی مختصر از این پایان نامه رو براتون قرار دادم . امیدوارم از خرید آنلاین و دانلود این فایل ورد لذت ببرید ...

چكيده
خلاصه : اين پايان نامه شامل 5 فصل مي‌باشد كه درطي اين‌ فصول به بررسي طرح تفكيك پسماندهاي جامد شهري از مبدأ و آثار آن بر مديريت شهري با مطالعه موردي بر روي منطقه 22 شهرداري تهران پرداخته ودرعين‌حال تأثيرات مختلف آن بر زيست شهري ونقش مردم و مديريت شهري نيز مورد توجه قرار گرفته و در نهايت به ارائه راهكارهايي كه در تقويت و بهبود وضعيت اين فرايند كمك مي‌نمايد پرداخته است.
اهداف تحقيق: 1 ) شناخت فرايندهاي حاكم برطرح تفكيك از مبدأ .
2) ضرورت شناخت هرچه بيشتر نحوه مشاركت شهروندان با مديريت شهري .
3) شناخت وبررسي عملكردمديريت شهري وهمچنين مجريان امرتفكيك وبازيافت.
4)شناسايي مشكلات و ارائه پيشنهادات وراهكارهاي مديريتي جهت افزايش كارآيي طرح تفكيك درمبدأ.
روش هاي اجرا : توصيفي- تحليلي،نوع تحقيق كاربردي- توسعه‌اي است ومحدوده مورد مطالعه منطقه 22 شهرداري تهران مي‌باشد. نتايج حاصله يكي اين كه ميزان پسماندهاي جمع‌آوري شده كه به‌صورت تفكيك و جداسازي شده نيتجه: به‌علت آموزش‌هاي شهروندي مناسب، تعامل و هماهنگي بين شهروندان، مجريان و مديريت شهري به نسبت جمعيت، خانوار و ساكنين در اين منطقه افزايش چشمگير و قابل توجهي داشته است.همچنين از نتايج ديگري را حاصل شده است است بر اجراي كه اين روند رو به رشد تفكيك وجمع‌آوري پسماندهاي جامد مي‌بايست با تداوم آموزش‌ وفرهنگ‌سازي واطلاع‌رساني به صورت گرفته است ، متاسفانه ميزان توليدپسماندهاي جامد شهري به‌صورت تفكيك شده از مبدأ كاهش نيافته است ، اما كه راه‌كارهاي آن نيز ارايه خواهد شد.
واژه هاي كليدي:1- تفكيك از مبدأ،2- پسماند،3- مديريت 4- شهر5- مديريت شهري


مقدمـه
  با رشد جمعيت و ازدياد تراكم انسان‌ها در مناطق مسكوني به حجم مواد زائد افزوده شد و طبيعت هم به آساني گذشته نمي‌توانست اين مواد را در خود استحاله كند لذا لازم بود كه اين مواد از محيط زندگي دور شود. بعد از انقلاب صنعتي و رشد سريع مصنوعات بشر و توليد مواد شيمبايي، كيفيت مواد زائد تغيير كرد، مواد زائد پايدارتر و همچنين غير قابل تجزيه بيولوژيكي به زائدات شهري افزوده شد از اين‌رو بر خورد با زائدات به توجه بيشتري نسبت به قبل نياز داشت و بايد در مديريت مواد زائد جامد شهري تحولي ايجاد مي‌شد.
تاريخ تحول مديريت مواد زائد جامد شهري در كشورهاي صنعتي به دهه 1930 برمي‌گردد، در آن زمان علاوه بر جمع‌آوري و حمل و نقل زباله به خارج از شهرها، دفن زباله در زمين و پوشاندن آن با خاك مطرح شد. تا قبل از دهه 1970 به زباله به‌عنوان دور ريز نگاه مي‌شد كه بايد از محيط شهري دفع مي‌گرديد، بعد از بحران ‌نفتي اعراب درسال 1970 و كنفرانس سران درسال 1972 در استكهلم سوئد كه به موضوع محيط‌زيست اختصاص داشت صرفه‌جويي در مصرف مواد و انرژي و همچنين بازيافت مواد از زباله‌هاي شهري مورد توجه كشورهاي صنعتي و مجامع بين‌المللي  قرار گرفت بنابراين بازيافت مواد جايگاه ثابتي در سيستم‌هاي مديريت مواد زائد جامد پيدا كرد.
با گذشت زمان و پيشرفت در اقدامات بازيافت مواد كم كم پردازش هم به اين سيستم افزوده شد، امروزه به پردازش و بازيافت علاوه بر دارا بودن جايگاه ثابت در سيستم‌هاي مديريت مواد زائد به‌صورت مستمر از ابتدا تا انتهاي اين سيستم‌ها در جريان بوده و روح حاكم بر اين سيستم‌ها پردازش و بازيافت است. همچنين با گذشت زمان آگاهي‌هاي زيست‌محيطي به‌دليل رشد علوم و فناوري  افزايش پيدا كرد و رابطه بين محيط‌زيست و سلامت مردم مشخص‌تر شد، از طرف ديگر محدوديت مواد و منابع زمين به‌دليل رشد جمعيت و بهره‌برداري‌هاي بي‌رويه مشخص‌تر شد و دريافتند زباله‌سوزي و دفن در زمين كه روش‌هاي رايج مديريت مواد زائد خانگي بود (البته به دفن زباله‌هاي صنعتي توجه زيادي نمي‌شد) آثار زيست‌محيطي زيان‌بار زيادي را به‌همراه مي‌آورد و در عين حال زباله‌سوزي و دفن در زمين نمي‌تواند مشكلات و حجم عظيم زباله توليدي را مرتفع سازد، در نتيجه مفهوم و مديريت مواد زائد جامد به‌تدريج شكل گرفت و مشخص شد كه مي‌توان از روش‌هاي ديگر نظير كمپوست، و بازيافت هم براي مديريت مواد زائد جامد استفاده كرد.
تجربه 40 ساله اخير كشورهاي صنعتي در زمينه بازيافت مواد از زباله‌هاي شهري نشان داده است كه يكي از موفق‌ترين راه‌هكارها اجراي روش تفكيك از مبدأ يا محل توليد است، در حقيقت اقتصادي‌ترين و بهداشتي‌ترين روش بازيافت زباله‌هاي شهري، جداسازي زباله در محل توليد زباله‌هاست، يعني اجزاي زباله به‌صورت جداگانه در ظروف مختلف ذخيره شده و جداگانه جمع‌آوري و حمل گردند.
روش‌ها و برنامه‌هاي تفكيك از مبدأ از يك شهر به شهر ديگر و حتي از يك منطقه در داخل مكان شهري نظير تهران با منطقه ديگر متفاوت است. در عين حال بايد توجه داشت كه جهت اجراي برنامه‌هاي بازيافت و تفكيك از مبدأ بايد راهي را طراحي و مشخص كرد كه در اين طراحي فرهنگ‌سازي و جلب مشاركت مردم بسيار حائز اهميت است. در اين رابطه مديريت شهري به‌طوري برنامه‌ريزي نمايد كه با جلب اعتماد در همكاري مردم در اجراي موفقيت‌آمير طرح تفكيك از مبدأ تلاش نمايد. اين برنامه نمي‌تواند الگوي مشخص و از قبل تعيين شده‌اي براي تمام مناطق كشور و يا حتي در شهر تهران داشته باشد حتي ممكن است در يك منطقه از محله‌اي به محله‌اي ديگر برنامه‌ها متفاوت باشد. بنابراين شناخت محيط اجتماعي و فرهنگي، شرايط اقتصادي، سطح تحصيلات و جو حاكم بر جامعه، هنجارها و باورها و تعيين ميزان اثر بخشي اجزاء و عناصر برنامه‌هاي تفكيك زباله از مبدأ از جمله عوامل بسيار مهم مي‌باشد.
از سال 1374 تاكنون طرح‌هاي متعددي توسط سازمان بازيافت و تبديل مواد شهرداري تهران با همكاري شهرداري‌هاي مناطق شهر تهران به منظور ساماندهي امر تفكيك زباله‌هاي شهر تهران به‌اجرا درآمد كه برخي از اين طرح‌ها به‌دلايل متعدد با عدم موفقيت همراه بوده است، از سال 1383 با استفاده از تجربيات موجود و رفع نقاط ضعف طرح و تصويب قانون مديريت پسماندها، طرح تفكيك از مبدأ زباله‌ها با برنامه‌ريزي جديد به اجرا درآمد، وهمچنين از فروردين ماه سال1385، طرح‌هاي جديد با رويكرد مشاركت پذيري در مناطق شهري تهران خصوصاً در منطقه 22 آغاز شده است.

فهـرسـت مـطالـب

عنوان                                                                      صفحه

چكيده

مقدمه  

فصل اول: كليات تحقيق

 1. طرح مسأله  2  
 2. ضرورت و اهميت تحقيق    3  
 3. اهداف كلي تحقيق       4
 4. پيشينه تحقيق    4
 5. سوالات تحقيق   5   
 6. فرضيات تحقيق   5   
 7. روش و مراحل تحقيق  6 
 8. كاربرد و نتايج تحقيق   7   
 9. تنگناها و محدوديتهاي تحقيق  7 

 

فصل دوم: مباني نظري تحقيق

2-1)   تعاريف و مفاهيم   9      

2-1-1) تعريف  پسماند    9      

2-1-1-1) تعريف تفكيك از مبدأ پسماند 9   

2-1-2) تعريف و مفهوم مديريت    9      

2-1-2-1)  برنامه ريزي   10     

2-1-2-2)  سازماندهي 10

فهـرسـت مـطالـب

عنوان                                                                          صفحه

2-1-2-3)  نظارت             10   

2-1-2-4) انگيزش                 10

2-1-3) تعريف مديريت شهري   11  

2-1-4) تعريف شهر و مفاهيم آن   11       

2-2)   نظريه هاي مربوط به پيدايش شهرها  13  

2-2-1)  نظريه هيدروليك (مفهوم مازاد توليد)  13       

2-2-2)  نظريه اقتصادي (شهر به عنوان يك بازار) 14  

2-2-3)  نظريه شهر به عنوان يك پايگاه نظامي و دفاعي  15  

2-2-4) نظريه مذهبي ، گسترش معابد و عبادتگاه ها     15  

2-3) اشكال شهر        16  

2-3-1) شهر خطي   16     

2-3-2) شهر قطاعي  17       

2-3-3) شهر شطرنجي 17       

2-3-4) شهر ستاره اي     18       

2-3-5) شهر چندهسته اي     19  

2-4)  تاريخچه ، طبقه بندي پسماندها و اثرات غير بهداشتي آن     19  

2-4-1)  تاريخچة مديريت پسماند 19  

2-4-2)  طبقه بندي(پسماندهاي جامد مواد زائد جامد) شهرياز نظر منابع توليد   22  

2-4-2-1)  زباله هاي شهري   22

 

فهرست مطالب

عنوان                                                                                   صفحه

2-4-2-1-1) زائدات غذائي يا پسماندهاي تر     22  

2-4-2-1-2)  آشغال يا زباله هاي خشك(قابل بازيافت)    22       

2-4-2-1-3)  خاكستر     22          

2-4-2-1-4) پسماندهاي دفني و غيرقابل بازيافت     22

2-4-2-1-5)   پسماندهاي مخاطره آميز                 23

2-4-2-1-6)   زائدات ناشي از تخريب و ساختمان سازي   23  

2-4-2-1-7)  خاك،نخاله ولجن حاصل از فعاليتهاي عمراني ويارفت و روب ونظافت معابر وانهار      23        

2-4-2-1-8)  سرشاخه و زائدات باغباني  23  

2-4-2-2)  زباله هاي صنعتي  23  

2-4-2-3)  زباله هاي خطرناك  24  

2-4-2-4)  زباله هاي بيمارستاني   24  

2-4-2-4-1)  زباله هاي عفوني  25  

2-4-2-4-2)  زباله هاي پاتوبيولوژيكي  25  

2-4-2-4-3)   زباله هاي داروئي  25  

2-4-2-4-4)   راديو اكتيو  26  

2-4-2-4-5)   ساير موارد  26  

2-4-3)  اثرات بهداشتي و زيست محيطي زباله  26  

2-4-3-1)  خطرات ناشي از دفع زباله به طريق غيربهداشتي و آثار آن 28 

فهـرسـت مـطالـب

عنوان                                                                     صفحه

 2-4-3-1-1)  حشرات  (مگس)  28

 2-4-3-1-2)  جوندگان (موش)    29

 2-4-3-1-3)  آلودگي آب   29

2-4-3-1-3-1)  روش مستقيم 30

2-4-3-1-3-2)  روش غير مستقيم 30

2-4-3-1-4)  آلودگي هوا    31

2-4-3-1-5)  آلودگي خاك    32

            

 فصل سوم: بررسي و شناخت محيطي، فيزيكي، جغرافيايي، طبيعي وانساني ( شرايط جغرافيائي در طرح تفكيك از مبدأ ) منطقه22 شهر تهران

3-1)  مطالعات جغرافياي طبيعي  35

3-1-1)  موقعيت جغرافيايي  35

3-1-2)  زمين شناسي  37

3-1-3)  زلزله  37

3-1-3-1)  راندگي (گسله) شمال تهران    38

3-1-4)  ژئومورفولوژي  38

3-1-5)  وضعيت توپوگرافي و شيب بندي منطقه  39

3-1-6)  جريانهاي آب و هوائي مؤثر بر منطقه  40

3-1-7)  وضعيت شاخص هاي اقليمي 40

فهـرسـت مـطالـب

عنوان                                                                       صفحه

3-1-7-1)  دما (درجه حرارت) 40

3-1-7-2)  بارش   44

3-1-7-3)  رطوبت نسبي   45

3 -1-8)  باد   46 

3-1-9)  منابع آب     48

3-1-9-1)  منابع آب سطحي 48

3-1-9-1-1)  رودخانه كن   48

3-1-9-1-2)   رودخانه (مسيل) چيتگر 49

3-1-9-1-3)   رودخانه (مسيل) وردآورد     49                   

3-1-9-2)  منابع آب در سازند سخت  50

3-1-9-3)  منابع آب در آبخوان هاي آبرفتي 50

3-1-10)  خاك     50      

3-1-11)  پوشش گياهي  50      

3-1-11-1)  مراتع  50       

3-1-11-2)  پاركهاي جنگلي  51      

3-1-11-2-1)  پارك جنگلي چيتگر   51   

3-1-11-2-2)  پارك جنگلي خرگوش دره    51 

3-1-11-2-3)  فضاي سبز و پاركها 51    

3-1-12)  پوشش جانوري      52

فهـرسـت مـطالـب

عنوان                                                                         صفحه

3-1-13)  ويژگي هاي زيست محيطي منطقه 22     53    

3-2)  مطالعات كالبدي منطقه 22     53    

3-2-1) شرايط منطقه22        53

3-2-2)گونه شناسي فضاي شهري و معماري (تحليل تيپولوژيك وضع موجود)     54

3-2-2-1) تيپ يك: الگوي متعارف شهرك گلستان ( راه آهن ) 54   

3-2-2-2) تيپ دو : شهرك چشمه              54 

3-2-2-3) تيپ سه : شهرك دهكده المپيك 55        

3-2-2-4) تيپ چهار:شهرك لاله               56 

3-2-2-5) تيپ پنج: شهرك دانشگاه شريف   57        

3-2-3)مطالعات اكولوژيك وفضاي كالبدي 58        

3-2-4) زمينه هاي اجرائي در مطالعات كالبدي 63  

3-3)  مطالعات جغرافياي انساني منطقه 22     63        

3- 3- 1)  بررسي جمعيت منطقه و تحولات آن     64  

3- 3- 2)  تحولات بعد خانوار و ساختارسني- جنسي جمعيت  65   

3- 3- 3)  جمعيت وپراكندگي آن                68

3- 3- 4)  سواد و آموزش             70 • پس از پرداخت موفق لینک دانلود هم نمایش داده می شود هم به ایمیل ارسال می گردد
 • ایمیل را بدون www وارد کنید و در صورت نداشتن این قسمت را خالی بگزارید
 • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خرید میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید گزارش تخلف

برچسب ها:دانلود پایان نامه بررسي طرح تفكيك پسماند جامد شهري از مبدأ و تاثیر بر مديريت شهري  دانلود پروژه و پایان نامه بررسي طرح تفكيك پسماند جامد شهري از مبدأ و اثر آن بر مديريت شهري  دانلود رایگان پروژه و پایان نامه های دانشجویی رشته ادبیات و علوم انسانی گروه جغرافیا درباره تفکیک پسماندهای جامد شهری  دانلود فایل تحقیق مقاله جزوه ورد بررسي طرح تفكيك پسماند جامد شهري از مبدأ و تاثیر بر مديريت شهري  تأثيرات مختلف تفکیک پسماندهای جامد بر زيست شهري و نقش مردم و مديريت شهري  خرید اینترنتی و دانلود پایان نامه word دانشگاهی کارشناسی ارشد با عنوان برنامه ریزی شهری  پایا  

برگزیده ها

 • 1
 • 2

پایان نامه اختلاط بتن خودتراکم با استفاده از نانوسيليس

پایان نامه اختلاط بتن خودتراکم با استفاده از نانوسيليس

پایان نامه اختلاط بتن خودتراکم با استفاده از نانوسيليس

حجم:14494KB | بازدید :199

کلمات کلیدی:  خرید و دانلود پایان نامه اختلاط  بتن  خودتراکم  با استفاده  از نانوسيليس -خرید و دانلود پایان نامه اختلاط  بتن  خودتراکم  با استفاده  از نانوسيليس و مقايسه  مقاومت  فشاري، کششی، انقباض  و انبساط  اين  بتن  با بتن...

دانلود کتاب و جزوه رمز و راز کسب پول و درآمد و کار عالی از طریق اینترنت روش جدید

دانلود کتاب و جزوه رمز و راز کسب پول و درآمد و کار عالی از طریق اینترنت روش جدید

دانلود کتاب و جزوه رمز و راز کسب پول و درآمد و کار عالی از طریق اینترنت روش جدید

حجم:14064KB | بازدید :1316

کلمات کلیدی: دانلود کتاب و جزوه رمز و راز کسب پول و درآمد و کار عالی از طریق اینترنت روش جدید,دانلود کتاب و مقاله کسب درآمد و کار اینترنتی,دانلود کتاب الکترونیکی جدیدترین روش های درآمدزایی از طریق اینترنت,دانلود مقاله کتاب و جزوه کسب درآمد زایی از اینترنت 2015,دانلود کتاب رمز...

دانلود پاورپوینت معماری عمران بررسی رفتار سقف های سبک انواع سقف سبک ساختمان

دانلود پاورپوینت معماری عمران بررسی رفتار سقف های سبک انواع سقف سبک ساختمان

دانلود پاورپوینت معماری عمران بررسی رفتار سقف های سبک انواع سقف سبک ساختمان

حجم:13881KB | بازدید :1597

دانلود پاورپوینت معماری عمران بررسی رفتار سقف های سبک انواع سقف سبک ساختمان,دانلود پاورپوینت انواع سقفهای سبک و نحوه اجرای سقف های سبک ساختمان,دانلود مقاله تحقیق درباره انواع سقف سبک و نکات فنی اجرایی سقفهای سبک,دانلود پروزه رشته عمران معماری سقف سبک چیست,دانلود...

دانلود پاورپوینت و مقاله معماری عمران مهندسی پی مکانیک خاک ژئوتکنیک

دانلود پاورپوینت و مقاله معماری عمران مهندسی پی مکانیک خاک ژئوتکنیک

دانلود پاورپوینت و مقاله معماری عمران مهندسی پی مکانیک خاک ژئوتکنیک

حجم:13816KB | بازدید :1470

دانلود پاورپوینت و مقاله معماری عمران مهندسی پی مکانیک خاک ژئوتکنیک,دانلود پاورپوینت رشته عمران و ساختمان مهندسی پی,دانلود پاورپوینت پی و فونداسیون و مکانیک خاک,دانلود مقاله و جزوه مهندسی پی و مکانیک خاک,دانلود تحقیق دانشجویی مهندسی پی و مکانیک خاک,دانلود کتاب PDF مهندسی...

دانلود پروژه رشته عمران کنترل و مهار سیل پاورپوینت مدیریت سیلاب در ژاپن

دانلود پروژه رشته عمران کنترل و مهار سیل پاورپوینت مدیریت سیلاب در ژاپن

دانلود پروژه رشته عمران کنترل و مهار سیل پاورپوینت مدیریت سیلاب در ژاپن

حجم:13449KB | بازدید :1225

دانلود پروژه رشته عمران کنترل و مهار سیل پاورپوینت مدیریت سیلاب در ژاپن,دانلود پروژه نحوه کنترل و مدیریت سیلاب در ژاپن,دانلود مقاله و کتاب مدیریت و کنترل سبل و سیلاب در کشور ژاپن,دانلود جزوه آموزشی مدیریت سیلاب در ژاپن,دانلود پروژه عمران و مهندسی جلوگیری از وقوع سیلاب و...

دانلود پاورپوینت عمران نمای ساختمان انواع نماسازی و نحوه اجرا نما با انواع مصالح

دانلود پاورپوینت عمران نمای ساختمان انواع نماسازی و نحوه اجرا نما با انواع مصالح

دانلود پاورپوینت عمران نمای ساختمان انواع نماسازی و نحوه اجرا نما با انواع مصالح

حجم:13267KB | بازدید :2671

دانلود پاورپوینت عمران نمای ساختمان انواع نماسازی و نحوه اجرا نما با انواع مصالح,دانلود پاورپوینت طراحی و ساخت نمای ساختمان با مصالح مختلف,دانلود پاورپوینت معماری نمای ساختمان نماسازی با انواع مصالح,دانلود پاورپوینت نماسازی با سنگ آجر پنل های آلومینیوم مرکب شیشه...

دانلود پروژه عمران پاورپوینت باغهاي صخره‌اي و كاربرد آن در معمـاري فضـاي سبـز

دانلود پروژه عمران پاورپوینت باغهاي صخره‌اي و كاربرد آن در معمـاري فضـاي سبـز

دانلود پروژه عمران پاورپوینت باغهاي صخره‌اي و كاربرد آن در معمـاري فضـاي سبـز

حجم:13150KB | بازدید :536

دانلود پروژه رشته عمران و معماری پاورپوینت باغهای صخره ای,دانلود پاورپوینت باغ های صخره ای,دانلود پروژه دانشجویی باغهای صخره ای,دانلود فایل و مقاله همه چیز درباره باغ های صخره ای,دانلود اسلاید و پاورپوینت فارسی باغ های صخره ای و فضای سبز شهری,Download Civil PowerPoint projects rocky gardens and its...

پاورپوینت روش هاي مرمت نگهداري راههاي آسفالت شده پل وسايل كنترل ترافيك

پاورپوینت روش هاي مرمت نگهداري راههاي آسفالت شده پل وسايل كنترل ترافيك

پاورپوینت روش هاي مرمت نگهداري راههاي آسفالت شده پل وسايل كنترل ترافيك

حجم:12935KB | بازدید :1199

پاورپوینت روش هاي مرمت نگهداري راههاي آسفالت شده پل وسايل كنترل ترافيك,دانلود پاورپوینت روشهای نگهداری جاده و راه های آسفالت پل و وسایل کنترل ترافیک,دانلود مقاله و تحقیق روشهای مرمت و نگهداری جاده های آسفالتی,دانلود جزوه کتاب روشهای نگهداری و مرمت راههای آسفالت شده و پل...