منو
  1. آخرین فایل ها
  2. پرفروشترین فایل ها
  3. پربازدیدترین فایل ها
پاورپوینت آموزش کامل کار با انواع دوربین های دیجیتالی

پاورپوینت آموزش کامل کار با انواع دوربین های دیجیتالی

پاورپوینت آسیب شناسی ورزشی و راه های درمان آن

پاورپوینت آسیب شناسی ورزشی و راه های درمان آن

پاورپوینت، همکاری، اهداف همکاری و روش های همکاری

پاورپوینت، همکاری، اهداف همکاری و روش های همکاری

آشنایی با دستگاه های عصبی بدن انسان

آشنایی با دستگاه های عصبی بدن انسان

دانلود بهترین کتاب نایاب درباره علوم غریبه کله سر استخراج موکلان عزیمت

دانلود بهترین کتاب نایاب درباره علوم غریبه کله سر استخراج موکلان عزیمت

دانلود پروژه کارآموزی pdf ساختمان اسکلت بتنی و فلزی (رشته مهندسی عمران)

دانلود پروژه کارآموزی pdf ساختمان اسکلت بتنی و فلزی (رشته مهندسی عمران)

دانلود گزارش کارآموزی اجرای ساختمان اسکلت بتنی سازه اورژانس بیمارستان

دانلود گزارش کارآموزی اجرای ساختمان اسکلت بتنی سازه اورژانس بیمارستان

دانلود پروژه کارآموزی رشته عمران درباره وزارت راه و ترابری گزارش اجرای عملیات راه

دانلود پروژه کارآموزی رشته عمران درباره وزارت راه و ترابری گزارش اجرای عملیات راه

دانلود کتاب کمیاب علوم غریبه و دعا نویسی شیخ بهایی خواص اسماء الله خوابنامه

دانلود کتاب کمیاب علوم غریبه و دعا نویسی شیخ بهایی خواص اسماء الله خوابنامه

دانلود مجموعه کامل پروژه و پایان نامه های دانشجویی کارشناسی ارشد رشته شیمی

دانلود مجموعه کامل پروژه و پایان نامه های دانشجویی کارشناسی ارشد رشته شیمی

دانلود پروژه پایان نامه ارشد سیستم خنک سازی اجزای توربین گازی تجزیه تحلیل

دانلود پروژه پایان نامه ارشد سیستم خنک سازی اجزای توربین گازی تجزیه تحلیل

دانلود پایان نامه بررسی عوامل بروز ناهنجاری اجتماعی و بزهکاری نوجوانان و جوانان

دانلود پایان نامه بررسی عوامل بروز ناهنجاری اجتماعی و بزهکاری نوجوانان و جوانان

گروه محصول -> -> پایان نامه

پایان نامه عوامل اقتصادی اجتماعی فرهنگی با خشونت شوهران علیه زنان در خانوادهقیمت: ۱۱۰۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 295     کد محصول :18893      حجم فایل:275 B      نوع فایل :zipدانلود پایان نامه تعیین ارتباط عوامل اقتصادی اجتماعی فرهنگی با خشونت شوهران علیه زنان در خانواده,دانلود پروژه و پایان نامه درباره خشونت شوهران و مردان علیه زنان در خانواده,دانلود تحقیق و مقاله جزوه ورد word بررسی خشونت های مردان علیه زنان در خانواده,پایان نامه عوامل اقتصادی اجتماعی فرهنگی با خشونت شوهران علیه زنان در خانواده,دانلود پروژه پایان نامه دانشجویی اعتقاد و رفتارهای افراد جامعه پیامدهای منفی خشونت شوهران علیه زنان در جامعه,خرید اینترنتی پایان نامه خشونت و پرخاشگری مردان شوهران علیه زنان در خانواده و جامعه,مقاله و جزوه تحقیقاتی ورد word درباره رفتار زشت و خشونت آمیز مردان علیه زنان در جامعه,دانلود پروژه و پایان نامه درباره رفتارهای خشونت آمیز پرخاشگری بر علیه کودکان زنان و سالمندان در خانه جامعه و خانواده,خشونت و پرخاشگری بر زنان به علت مشکلات اقتصادی اجتماعی و فرهنگی جامعه در خانواده,پایان نامه بررسی عوامل و مشکلات اقتصادی اجتماعی مالی و اجتماعی با خشونت فیزیکی علیه زنان,,آسیب های اجتماعی ایران، انجمن جامعه شناسی ایران,Download project and thesis on violence against women, husbands and men in the family

در این پست از سایت powerpoint.filekar پروژه و پایان نامه دانشجویی کامل کارشناسی ارشد رشته روانشناسی و علوم اجتماعی درباره تعیین ارتباط عوامل اقتصادی اجتماعی فرهنگی و مشکلات مالی با خشونت شوهران (مردان) علیه زنان کودکان و سالمندان در جامعه و خانواده رو براتون گذاشتم . این فایل پایان نامه با فرمت ورد word و در قالب 295 صفحه و با حجم 23 مگابایت به همراه تصاویر و عکسهای پروژه و به صورت کامل و جامع میباشد . دانشجویان کارشناسی و دکترا برای ارائه پایان نامه به استاد خود میتونن از این پروژه استفاده بکنند البته با تخفیف بسیار زیاد براتون قرار دادم . برای خرید فایل و مقاله ورد word و پایان نامه عوامل و مشکلات مالی اجتماعی اقتصادی و اجتماعی و ... با رفتارهای خشونت آمیز و پرخاشگری مردان علیه زنان در محیط خانواده هم میتونید از به روش آنلاین و با نوشتن ایمیل و شماره تماس خودتون در فیلدهای پایین به درگاه بانک ملت وصل شده و در یک محیط امن خرید رو انجام بدید . در پایین توضیحاتی مختصر از این پایان نامه رو براتون قرار دادم . امیدوارم از خرید آنلاین و دانلود این فایل ورد لذت ببرید ...

 مقدمه
خشونت به شکلهای مختلف آن یک معضل اجتماعی رو به رشد است محققان اعتقاد دارند بر خلاف پرخاشگری در جانوران که جنبه ی غریزی دارد و بیشتر در خدمت بقای نوع است خشونت در انسان مبنای یادگیری دارد و  وجود آن بر اساس منافعی که برای بقای نوع بشر دارد نمی توان توجیه کرد . اکثر افراد رفتار خشونت آمیز را نسبت به اعضاء خانواده خود مرتکب می شوند . گروه هایی که در درون خانواده ها بیشتر در معرض خشونت قرار دارند ، زنان  ، کودکان و سالمندان هستند . یکی از مهم ترین ویژگی های خشونت خانوادگی که بررسی در مورد آن را ضروری ساخته و آن را از خشونت های اجتماعی مجزا می کند این واقعیت است که روابط خشونتی میان افرادی صورت می گیرد که نسبت به یکدیگر علاقه و محبت داشته و یکدیگر را دوست دارند . تأثیر خانواده بر روی اعضاء ضعیف نه فقط باعث محرومیت آن از حقوق انسانی خود می شوند بلکه بر روابط اجتماعی افراد در جامعه تأثیر گذاشته و باعث ظهور رفتارهای اجتماعی نابهنجار در جامعه می گردد .
تحقیقات مختلف نشان داده است که عوامل متعددی می تواند در بروز پدیده خشونت علیه زنان مؤثر باشد . لذا در این پژوهش سعی گردیده برخی از عوامل اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی مرتبط با خشونت شوهران علیه زنان در خانواده مورد بررسی قرار گیرد . این پژوهش از پنج فصل تشکیل شده است که فصل اول شامل کلیات تحقیق ، فصل دوم شامل فرآیند تاریخی موضوع تحقیق  ، فصل سوم شامل روش شناسی تحقیق ، فصل چهارم شامل یافته های تحقیق و در آخر فصل پنجم شامل جمع بندی و نتیجه گیری صحبت کرده است .

بیان مسئله
خشونت گرائی مردان علیه زنان استان تهران در سال 86

سؤال آغازین : خشونت گرائی و چیست و چه عواملی باعث خشونت علیه زنان می شود ؟
خشونت استفاده عمدی از نیرو یا قدرت فیزیکی با تهدید یا تمایل بر روی خود یا دیگری یا بر یک گروه یا جامعه است که می تواند بدون آسیب جسمی یا همراه با احتمال ایجاد جراحت ، مرگ ، آسیب روحی – روانی ، اختلال رشد یا محرومیت های گوناگون باشد .
از دیدگاه ژان کازنو عمل خشونت آمیز عبارت از عملی است که با رفتارهای جسمی مخصوصاً از نظر جسمانی یا دست کم بیانی همراه گردد . از تعریف نظریه کارکرد مرتون استفاده کردیم

که وی معتقد است اعتقاد به رفتارهای افراد در جامعه بايد طوری باشد که پیامد منفی برای جامعه نداشته باشد .
خشونت به عنوان یک آسیب اجتماعی در جامعه انسانی از زمانی که هابیل به دست قابیل کشته شد آغاز گشته و در طی اعصار و قرون مختلف به اشکال گوناگون ادامه داشته است . می توان گفت خشونت همواره از سوی صاحبان قدرت و اقتدار اعمال شده است . بنابراین قدرت عامل اساسی در بروز خشونت بوده است . خشونت را می توان عملی آسیب رسان دانست که فرد برای پیشبرد مقاصد خویش انجام می دهد . و صرفاً جنبه فیزیکی ( بدنی ) ندارد ، بلکه ممکن است ابعاد روانی ( فحاشی ، تهدید  ، منزوی كردن ، داد و فریاد زدن) جنسی ( آزار و مزاحمت جنسی ، تجاوز ) و اقتصادی ( شکستن وسایل خانه ) هم به خود بگیرد . زن آزاری یا به عبارت دیگر خشونت علیه زنان مد نظر است که هم در محدوده خصوصی ( خانواده ) و هم در محدوده عمومی ( جامعه ) رخ می دهد .
پدیده دردناک خشونت علیه زنان که در ابعاد گوناگون جسمانی ، روانی ، جنسی در سراسر جهان سلامت جسم و روان زنان را به خطر می اندازد . در گسترده ترین نوع خود در قالب خشونت خانگی یا خانوادگی بروز و ظهور دارد . حداقل 1 نفر از هر پنج نفر جمعیت زن دنیا در طول زندگیشان توسط یک گروهی از مردان مورد خشونت جسمی یا جنسی قرار می گیرند . عوامل متعددی در خشونت گرائی مردان علیه زنان وجود دارد مثل : طبقه اجتماعی ، تحصیل ، درآمد ، قومیت ، سن ، مذهب ، اختلاف طبقاتی ، مشکلات روانی ، نبود حامی ، عوامل فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی شخصیتی و غیره .
در کاناداد 29 نفر از هر 1000 زن ، در ژاپن 59 درصد از 796  زن ، در انگلستان 25 درصد ، در آمریکا 28 درصد ، در هند بیش از 45 درصد مورد آزار و مرگ قرار گرفتند . در پاکستان نیز در سال 1998 888 زن که نیمی از آن ها توسط بستگان درجه یک به قتل رسیدند در ایران نیز بدلیل خصوصی بودن حریم خانه آمار دقیقی در دست نیست .

دانلود پروژه پایان نامه و راهنماي خريد و دانلود فايل

    پرداخت با کليه کارتهاي بانکي عضو شتاب امکانپذير است.
    پس از پرداخت آنلاين، بلافاصله لينک دانلود فعال مي شود و مي توانيد فايل را دانلود کنيد. در صورتيکه ايميل خود را وارد کرده باشيد همزمان يک نسخه از فايل به ايميل شما ارسال ميگردد.
    در صورت بروز مشکل در دانلود، تا زماني که صفحه دانلود را نبنديد، امکان دانلود مجدد فايل، با کليک بر روي کليد دانلود، براي چندين بار وجود دارد.
    در صورتيکه پرداخت انجام شود ولي به هر دليلي (قطعي اينترنت و ...) امکان دانلود فايل ميسر نگرديد، با ارائه نام فايل، کد فايل، شماره تراکنش پرداخت و اطلاعات خود، از طريق تماس با ما، اطلاع دهيد تا در اسرع وقت فايل خريداري شده براي شما ارسال گردد.
    در صورت وجود هر گونه مشکل در فايل دانلود شده، حداکثر تا 24 ساعت، از طريق تماس با ما اطلاع دهيد تا درخواست شما مورد بررسي قرار گيرد.
    براي دانلود فايل روي دکمه "خريد و دانلود فايل" کليک کنيد.

شماره تماس : 09339641702اگر کد تخفیف داری کلیک کن!

برچسب ها:دانلود پایان نامه تعیین ارتباط عوامل اقتصادی اجتماعی فرهنگی با خشونت شوهران علیه زنان در خانواده  دانلود پروژه و پایان نامه درباره خشونت شوهران و مردان علیه زنان در خانواده  دانلود تحقیق و مقاله جزوه ورد word بررسی خشونت های مردان علیه زنان در خانواده  پایان نامه عوامل اقتصادی اجتماعی فرهنگی با خشونت شوهران علیه زنان در خانواده  دانلود پروژه پایان نامه دانشجویی اعتقاد و رفتارهای افراد جامعه پیامدهای منفی خشونت شوهران علیه زنان در جامعه  خرید اینترنتی پایان نامه خشونت و پرخاشگری مردان شوهران علیه زنان در خانواده و جامعه  مقاله و جزوه تحقیقاتی ورد word د  
محصولات مرتبط
دانلود پروژه پایان نامه عمران معماری اصول و مباني گودبرداري و سازه هاي نگهبان

دانلود پروژه پایان نامه عمران معماری اصول و مباني گودبرداري و سازه هاي نگهبان

قیمت: 110,000 ريال کد فایل:87578
دانلود پروژه پایان نامه عمران معماری اصول و مباني گودبرداري و سازه هاي نگهبان,دانلود رایگان پروژه و پایان نامه رشته عمران درباره اصول و مباني گودبرداري و سازه هاي نگهبان,دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی عمران با عنوان اصول و مباني گودبرداري و سازه هاي نگهبان,خرید و دانلود گزارش پایانی رشته مهندسی عمران اصول و مباني گودبرداري و سازه هاي نگهبان,دانلود پروژه و پایان نامه ورد دانشگاهی رشته عمران درباره گودبرداری و ایمن سازی سازه...
پایان نامه اثرات راديولوژيك و هيستوپاتولوژيك آندروژنها در استخوان سازي

پایان نامه اثرات راديولوژيك و هيستوپاتولوژيك آندروژنها در استخوان سازي

قیمت: 110,000 ريال کد فایل:77937
دانلود پروژه پایان نامه بررسي اثرات كلينيكي راديولوژيك هيستوپاتولوژيك آندروژنها در استخوان سازي و التيام شكستگيها,دانلود رایگان پایان نامه دانشجویی برای دریافت دکترای (دکتری) عمومی دامپزشکی,دانلود تحقیق جزوه و مقاله های ورد پایان نامه دانشگاهی رشته دامپزشکی حیوانات,دانلود پایان نامه استخوان یا بافت استخوانی اسكلت موجودات مهره‌ دار,دانلود پایان نامه بافت های سلول ها رشته‌هاي كلاژن ماده بنيادي پوشش خارجي و پوشش داخلي,دانلود...
دانلود پروژه پایان نامه علوم اجتماعی درباره مطالعات ارتباطی روانشناسی ارتباط

دانلود پروژه پایان نامه علوم اجتماعی درباره مطالعات ارتباطی روانشناسی ارتباط

قیمت: 140,000 ريال کد فایل:77353
دانلود پروژه پایان نامه رشته علوم اجتماعی درباره مطالعات ارتباطی روانشناسی ارتباط,دانلود پروژه و پایان نامه دانشجویی درباره مطالعات ارتباطی و روانشناسی ارتباط کلامی,دانلود تحقیق و مقاله ورد word آشنایی با مطالعات کلامی و ارتباطی,خرید و دانلود فایل پروژه و پایان نامه دانشجویی کامل با عنوان مطالعات ارتباطی کلامی,دانلود جروه و مقاله و فایل دانشگاهی درباره روانشناسی و مطالعات ارتباطی,دانلود پروژه و پایان نامه های دانشگاهی کارشناسی ارشد...
دانلود پایان نامه مطالعه رابطه بین  مهارت ارتباطی مدیران با رضایت شغلی کارکنان

دانلود پایان نامه مطالعه رابطه بین مهارت ارتباطی مدیران با رضایت شغلی کارکنان

قیمت: 80,000 ريال کد فایل:77322
دانلود پایان نامه مطالعه رابطه بین مهارت ارتباطی مدیران با رضایت شغلی کارکنان پژوهشگاه معاونت هنرهای سنتّی صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی,دانلود پروژه پایان نامه درباره مهارتهاب ارتباطی مدیران و رضایت شغلی کارکنان اداری,دانلود پایان نامه و تحقیق ورد دانشجویی درباره مهارت ارتباطی و رضایت شغلی کارکنان,دانلود تحقیق و مقاله و جزوه ورد word با عنوان بررسی مهارت ارتباطی و کلامی مدیران با رضایت شغلی آنها,دانلود رایگان پروژه و پایان نامه...
نام ونام خانوادگي:


پست الکترونيکي:


عنوان:


پيام:


ارسال پيام به صورت شخصي
کد امنيتي:

برگزیده ها

  • 1
  • 2

پایان نامه اختلاط بتن خودتراکم با استفاده از نانوسيليس

پایان نامه اختلاط  بتن  خودتراکم  با استفاده  از نانوسيليس

پایان نامه اختلاط بتن خودتراکم با استفاده از نانوسيليس

حجم:14494KB | بازدید :205

کلمات کلیدی:  خرید و دانلود پایان نامه اختلاط  بتن  خودتراکم  با استفاده  از نانوسيليس -خرید و دانلود پایان نامه اختلاط  بتن  خودتراکم  با استفاده  از نانوسيليس و مقايسه  مقاومت  فشاري، کششی، انقباض  و انبساط  اين  بتن  با بتن...

دانلود کتاب و جزوه رمز و راز کسب پول و درآمد و کار عالی از طریق اینترنت روش جدید

دانلود کتاب و جزوه رمز و راز کسب پول و درآمد و کار عالی از طریق اینترنت روش جدید

دانلود کتاب و جزوه رمز و راز کسب پول و درآمد و کار عالی از طریق اینترنت روش جدید

حجم:14064KB | بازدید :1322

کلمات کلیدی: دانلود کتاب و جزوه رمز و راز کسب پول و درآمد و کار عالی از طریق اینترنت روش جدید,دانلود کتاب و مقاله کسب درآمد و کار اینترنتی,دانلود کتاب الکترونیکی جدیدترین روش های درآمدزایی از طریق اینترنت,دانلود مقاله کتاب و جزوه کسب درآمد زایی از اینترنت 2015,دانلود کتاب رمز...

دانلود پاورپوینت معماری عمران بررسی رفتار سقف های سبک انواع سقف سبک ساختمان

دانلود پاورپوینت معماری عمران بررسی رفتار سقف های سبک انواع سقف سبک ساختمان

دانلود پاورپوینت معماری عمران بررسی رفتار سقف های سبک انواع سقف سبک ساختمان

حجم:13881KB | بازدید :1600

دانلود پاورپوینت معماری عمران بررسی رفتار سقف های سبک انواع سقف سبک ساختمان,دانلود پاورپوینت انواع سقفهای سبک و نحوه اجرای سقف های سبک ساختمان,دانلود مقاله تحقیق درباره انواع سقف سبک و نکات فنی اجرایی سقفهای سبک,دانلود پروزه رشته عمران معماری سقف سبک چیست,دانلود...

دانلود پاورپوینت و مقاله معماری عمران مهندسی پی مکانیک خاک ژئوتکنیک

دانلود پاورپوینت و مقاله معماری عمران مهندسی پی مکانیک خاک ژئوتکنیک

دانلود پاورپوینت و مقاله معماری عمران مهندسی پی مکانیک خاک ژئوتکنیک

حجم:13816KB | بازدید :1472

دانلود پاورپوینت و مقاله معماری عمران مهندسی پی مکانیک خاک ژئوتکنیک,دانلود پاورپوینت رشته عمران و ساختمان مهندسی پی,دانلود پاورپوینت پی و فونداسیون و مکانیک خاک,دانلود مقاله و جزوه مهندسی پی و مکانیک خاک,دانلود تحقیق دانشجویی مهندسی پی و مکانیک خاک,دانلود کتاب PDF مهندسی...

دانلود پروژه رشته عمران کنترل و مهار سیل پاورپوینت مدیریت سیلاب در ژاپن

دانلود پروژه رشته عمران کنترل و مهار سیل پاورپوینت مدیریت سیلاب در ژاپن

دانلود پروژه رشته عمران کنترل و مهار سیل پاورپوینت مدیریت سیلاب در ژاپن

حجم:13449KB | بازدید :1229

دانلود پروژه رشته عمران کنترل و مهار سیل پاورپوینت مدیریت سیلاب در ژاپن,دانلود پروژه نحوه کنترل و مدیریت سیلاب در ژاپن,دانلود مقاله و کتاب مدیریت و کنترل سبل و سیلاب در کشور ژاپن,دانلود جزوه آموزشی مدیریت سیلاب در ژاپن,دانلود پروژه عمران و مهندسی جلوگیری از وقوع سیلاب و...

دانلود پاورپوینت عمران نمای ساختمان انواع نماسازی و نحوه اجرا نما با انواع مصالح

دانلود پاورپوینت عمران نمای ساختمان انواع نماسازی و نحوه اجرا نما با انواع مصالح

دانلود پاورپوینت عمران نمای ساختمان انواع نماسازی و نحوه اجرا نما با انواع مصالح

حجم:13267KB | بازدید :2673

دانلود پاورپوینت عمران نمای ساختمان انواع نماسازی و نحوه اجرا نما با انواع مصالح,دانلود پاورپوینت طراحی و ساخت نمای ساختمان با مصالح مختلف,دانلود پاورپوینت معماری نمای ساختمان نماسازی با انواع مصالح,دانلود پاورپوینت نماسازی با سنگ آجر پنل های آلومینیوم مرکب شیشه...

دانلود پروژه عمران پاورپوینت باغهاي صخره‌اي و كاربرد آن در معمـاري فضـاي سبـز

دانلود پروژه عمران پاورپوینت باغهاي صخره‌اي و كاربرد آن در معمـاري فضـاي سبـز

دانلود پروژه عمران پاورپوینت باغهاي صخره‌اي و كاربرد آن در معمـاري فضـاي سبـز

حجم:13150KB | بازدید :538

دانلود پروژه رشته عمران و معماری پاورپوینت باغهای صخره ای,دانلود پاورپوینت باغ های صخره ای,دانلود پروژه دانشجویی باغهای صخره ای,دانلود فایل و مقاله همه چیز درباره باغ های صخره ای,دانلود اسلاید و پاورپوینت فارسی باغ های صخره ای و فضای سبز شهری,Download Civil PowerPoint projects rocky gardens and its...

پاورپوینت روش هاي مرمت نگهداري راههاي آسفالت شده پل وسايل كنترل ترافيك

پاورپوینت روش هاي مرمت نگهداري راههاي آسفالت شده پل وسايل كنترل ترافيك

پاورپوینت روش هاي مرمت نگهداري راههاي آسفالت شده پل وسايل كنترل ترافيك

حجم:12935KB | بازدید :1199

پاورپوینت روش هاي مرمت نگهداري راههاي آسفالت شده پل وسايل كنترل ترافيك,دانلود پاورپوینت روشهای نگهداری جاده و راه های آسفالت پل و وسایل کنترل ترافیک,دانلود مقاله و تحقیق روشهای مرمت و نگهداری جاده های آسفالتی,دانلود جزوه کتاب روشهای نگهداری و مرمت راههای آسفالت شده و پل...