منو
  1. آخرین فایل ها
  2. پرفروشترین فایل ها
  3. پربازدیدترین فایل ها
پاورپوینت آموزش کامل کار با انواع دوربین های دیجیتالی

پاورپوینت آموزش کامل کار با انواع دوربین های دیجیتالی

پاورپوینت آسیب شناسی ورزشی و راه های درمان آن

پاورپوینت آسیب شناسی ورزشی و راه های درمان آن

پاورپوینت، همکاری، اهداف همکاری و روش های همکاری

پاورپوینت، همکاری، اهداف همکاری و روش های همکاری

آشنایی با دستگاه های عصبی بدن انسان

آشنایی با دستگاه های عصبی بدن انسان

دانلود بهترین کتاب نایاب درباره علوم غریبه کله سر استخراج موکلان عزیمت

دانلود بهترین کتاب نایاب درباره علوم غریبه کله سر استخراج موکلان عزیمت

دانلود پروژه کارآموزی pdf ساختمان اسکلت بتنی و فلزی (رشته مهندسی عمران)

دانلود پروژه کارآموزی pdf ساختمان اسکلت بتنی و فلزی (رشته مهندسی عمران)

دانلود گزارش کارآموزی اجرای ساختمان اسکلت بتنی سازه اورژانس بیمارستان

دانلود گزارش کارآموزی اجرای ساختمان اسکلت بتنی سازه اورژانس بیمارستان

دانلود پروژه کارآموزی رشته عمران درباره وزارت راه و ترابری گزارش اجرای عملیات راه

دانلود پروژه کارآموزی رشته عمران درباره وزارت راه و ترابری گزارش اجرای عملیات راه

دانلود کتاب کمیاب علوم غریبه و دعا نویسی شیخ بهایی خواص اسماء الله خوابنامه

دانلود کتاب کمیاب علوم غریبه و دعا نویسی شیخ بهایی خواص اسماء الله خوابنامه

دانلود مجموعه کامل پروژه و پایان نامه های دانشجویی کارشناسی ارشد رشته شیمی

دانلود مجموعه کامل پروژه و پایان نامه های دانشجویی کارشناسی ارشد رشته شیمی

دانلود پروژه پایان نامه ارشد سیستم خنک سازی اجزای توربین گازی تجزیه تحلیل

دانلود پروژه پایان نامه ارشد سیستم خنک سازی اجزای توربین گازی تجزیه تحلیل

دانلود پایان نامه بررسی عوامل بروز ناهنجاری اجتماعی و بزهکاری نوجوانان و جوانان

دانلود پایان نامه بررسی عوامل بروز ناهنجاری اجتماعی و بزهکاری نوجوانان و جوانان

گروه محصول -> -> پایان نامه

دانلود پایان نامه گنجینه های فراموش شده هنرهای اصیل سنتی معماری ایرانیقیمت: ۹۰۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 295     کد محصول :11377      حجم فایل:346 B      نوع فایل :zipدانلود پایان نامه گنجینه های فراموش شده هنرهای اصیل سنتی معماری و نقاشی ایرانی,دانلود پروژه و پایان نامه رایگان گنجینه اصیل هنرهای سنتی و معماری ایرانی فراموش شده,دانلود پایان نامه درباره گنجینه های فراموش شده ایرانی هنر نقاشی معماری صنایع دستی,دانلود پروژه تحقیق و مقاله هنرهای اصیل گنجینه های مذهبی فرهنگی صنایع دستی معماری ایرانی,دانلود و خرید پایان نامه حفظ و بازآفرینی میراث ارزنده فرهنگی و هنری کهن و انتقال آن به نسل های آینده,دانلود پایان نامه گسترش فرهنگ و هنر اصیل ایرانی و معرفی آن در جوامع دیگر,دانلود پایان نامه دانشجویی ایجاد پیوند میان نقاشی ایرانی و معماری ایرانی,دانلود پروزه و جزوه کارشناسی ایجاد پیوند میان نقاشی ایرانی و ادبیات,مقاله و تحقیق شکوفایی و درخشش هنری و فرهنگی نسل جوان,فایل پایان نامه شکاف و گسستگی میان نسل ها و فاصله آموزشی و هنری میان هنرهای قدیم و جدید

حجم فایل پایان نامه گنجینه های فراموش شده اصیل ایرانی : 54 مگایابت و در 295 صفحه با فرمت ورد به زبان فارسی به همراه عکس های پروژه و قابل ویرایش

دانلود پایان نامه گنجینه های فراموش شده هنرهای اصیل سنتی معماری ایرانی نگارگری نقاشی و ...

يكي از اصلي ترين راه هاي شناخت موضوعات و پديده ها و مفاهيم، مطالعه در صفات و آثار آنها مي باشد. اين موضوع به ويژه وقتي كه موضوع در قلمرو نظر و انديشه مورد بررسي و مطالعه قرار مي گيرد از اهميت بيشتري برخوردار مي شود. علاوه بر آن فضاي فكري و فرهنگي اي كه موضوع در آن مورد مطالعه و شناسايي قرار مي گيرد يكي از مهم ترين عوامل مؤثر در تبيين موضوع است. براي نمونه تعاريف آزادي در جوامع و فرهنگها و تمدنها و جهان بينيهاي مختلف واجد تمايزاتي است كه اين تمايزات گاهي تاحد تضاد و تخالف پيش مي رود. به اين ترتيب موضوع نظم نيز از اين قواعد مثتني نيست و در جهت شناخت آن اولا تحديد فضاي مطالعه در جهان بيني و فرهنگ اسلامي و ثانيا شناسايي صفات و ويژگيهاي آن در اين فضا و محيط و سپس تبيين تأثيرات يا تجليات اين صفات در محيط مصنوع و آثار انساني هدف اصلي اين مطالعه خواهد بود.
•    فصل دوم: اهداف انتخاب پروژه:
شرایط خاص جهانی در آغاز قرن بیست ویکم اساسا به فرهنگ و هنر نقش ویژه ای داده است. هنر به عنوان زبان گفت و گو و انتقال اندیشه در کانون توجهات مختلف سیاسی و فکری و اجتماعی قرار گرفته است و نکته مهم تر از همه تعهد اجتماعی هنر است. هنر علاوه بر نقش تربیتی که برای بالا بردن شناخت و عمق بخشیدن به طرز تلقی انسان از جهان و جامعه و خویش دارد، دارای نقش کارکردی اجتماعی است که با گسترش علوم مختلف در جوامع امروزی و پدید آوردن سرگرمی های جدید و پیامد آن مشکلات اجتماعی بخشی از فرهنگ هر ملتی دچار تغییر و تحول شده و یا در دست تغییرات ناخواسته است. نوع تمایلات و سلایق مردم نیز دچار تغییراتی شده است و جامعه ما نیز از این امر مستثنی نیست.
با گسترش شهرها و صنعتی شدن، بسیاری از امور توجه به هنرهای اصیل و سنتی کمتر گشته است. در این میان معماری و نقاشی ایرانی نیز متحمل بی توجهی گشته اند و حتی در بسیاری از موارد دچار فراموشی شده اند. به عنوان مثال در معماری، دیگر شاید توجه به فرهنگ و آداب و رسوم و اقلیم آنچنان در شهرها و حتی در مورد روستاها مورد توجه قرار نمی گیرد و بیشتر براساس معماری مدرن به ساخت و ساز پرداخته می شود و در واقع به گونه ای تقلید کورکورانه از غرب. نسل جدید به گونه ای با سنت ها و فرهنگ پدران خود بیگانه اند. البته در نقاشی نیز چنین اتفاقی قابل مشاهده می باشد، به گونه ای که بسیاری از جوانان نسل امروز با نقاشی ایرانی  بیگانه گشته اند و شاید هیچ اطلاعی از آن نداشته باشند که این امر را به گونه ای می توان مرتبط با پیشرفت های صنعتی دانست. حال آنکه نقاشی و معماری اصیل ایرانی بازتاب درک انسان حساس و نکته فهم و جامعه ای عمیق و با فرهنگ است و این واقعیتی است که هنر مشرق زمین به وضوح و صراحت نمایان می سازد. در نقاشی ایرانی فهم و اندیشه ی عمیق و احساسی لطیف نسبت به جهانی هدفدار و پرمعنا را می توان یافت و در بسیاری از انواع گوناگون معماری و نقاشی ایرانی این نگاه عارفانه و عابدانه را می توان دنبال کرد.
این پروژه با چهار رویکرد انتخاب گردیده است:
-    نخست: حفظ و بازآفرینی میراث ارزنده فرهنگی و هنری کهن و انتقال آن به نسل های آینده.
-    دوم: گسترش فرهنگ و هنر اصیل ایرانی و معرفی آن در جوامع دیگر.
-    سوم: ایجاد پیوند میان نقاشی ایرانی و معماری ایرانی.
-    چهارم: ایجاد پیوند میان نقاشی ایرانی و ادبیات.
در واقع شکوفایی و درخشش هنری و فرهنگی نسل جوان و نوجوان به صورتی نهادی شده از طریق ایجاد کانون ها و مراکز مختلف فرهنگی امکان بروز و ظهور پیدا می کند، و از این طریق می توان از شکاف و گسستگی میان نسل ها و فاصله آموزشی و هنری میان هنرهای قدیم و جدید کاسته شود و میان شیوه ها، نظرهای نوین هنری و منابع و ذخایر عظیم فرهنگی نوعی ارتباط زنده و پویا برقرار شود که توانایی های اصیل فرهنگی اسلامی ایرانی به زبانی روزآمد و جذاب در عرصه هنر درآید.کران دوم:
شناخت نگاره و نگارگری


•    فصل اول: مطالعات بنيادين پژوهش
1-    نگارگری پيش از تاريخ در ايران
آغار نگارگري در ايران را مي‌توان تا هزاره‌هاي پيش از ميلاد پيگيري كرد. نخستين آثار بر جاي مانده از سكونت انسان كه در شمال ايران يافت شده، از نظر تاريخي به دوران پالئوليتيك تا عصر حاضر مربوط است. اما مهمترين تصاوير از دوران غارنشيني انسان در ايران به غرب و در منطقه لرستان ارتباط پيدا مي‌كند. به دنبال پژوهش‌هاي باستان شناسي در اين منطقه، در غارهاي «ميرملاس» به نقوشي دست يافتند كه تاريخي چند هزار ساله دارد.
1-1-    غار نگاره های لرستان- ميرملاس
غار ميرملاس كه در كوه «سرسرخن» واقع شده نخستين غاري است كه بر روي ديوار آن كه قسمتهايي از آن نيز فروريخته است، نگاره‌هايي را يافتند» ميرملاس با فاصله‌اي حدود 30 كيلومتر از شهر كوهدشت قرار دارد و نقاشي‌هاي بر ديواره‌هاي جنوبي و شمالي اين غار باقي مانده است. بيشتر اين نگاره‌ها صحنه‌هايي از رزم، شكار، انسان و حيوان را نشان مي دهد. نقوش حيواناتي چون گوزن، گاو، سگ، روباه و خصوصاً اسب و سوار كه در حال تيراندازي و شكار موضوعات رزمي كه در تاريخ نگاري ايران با تغييراتي تكرار گرديده، ولي موضوع و شكل اصلي خود را حفظ كرده است. اين نگاره‌ها با رنگ‌هاي قرمز وسياه بر ديوار غار ياد شده و همچنين كوه «هميان» يا  كوه «كيزه» كه در بالاي كوه سرسرخن قرار گرفته نقش شده است.
پروفسور گيرشمن پس از كشف غارها با مشاهده عكس‌ها و اسلايدهاي آن چنين اظهارنظر كرده است: «كشف نقاشي‌ها در يك غار لرستان مطلبي حايز درجه اول اهميت است. در طي تمام تجسس‌هايي كه درباره كاوش‌هاي مربوط به غارهاي ميهن شما انجام يافته است، اعم از آنچه اين جانب در كوه‌هاي بختياري به عمل آورده‌ام و يا آنچه پروفسور «كون» در بيستون و البرز و كوه‌هاي خراسان معمول داشته است و همچنين آنچه به وسيله دانشمندان امريكايي در افغانستان صورت پذيرفته، در هيچ جا نقاشي‌هايي بر روي بدنه سنگ كوهستان ديده نشده است. از اينجا اهميت موضوع به خوبي روشن مي‌گردد.»
من تصور مي‌كنم كه نقاشيهاي مزبور به وسيله ساكنان لرستان در دوران جمع‌آوري غذا ترسيم شده باشد، يعني چندين هزار سال پيش از آنكه دره‌ها خشك شود و انسان بتواند از كوهسار پايين آيد و در دشت زندگي كند.
«مك بورني» استاد دانشگاه كمبريج در آن زمان در بيان اهميت اين نقوش چنين آورده است:
«نقوش دوره تاريخي كه شامل گروه‌هاي اسب سوار و مناظر جنگ و جدال و شكار حيوانات با تير و كمان است و قدمت آنها بين دو هزار و هزار و پانصد سال پيش از ميلاد مي‌رسد و بدين سبب كه هنر اسب سواري نخستين بار به وسيله ايرانيان و مقارن با تاريخ ياد شده در اين منطقه معرفي شده است، نمي‌توان تاريخ نقوش پيش گفته را به دوره قديمي‌تري مربوط دانست… اهميت نقوش مذكور از اين جهت است كه آنها نخستين تجليات ذو هنري مردمان غارنشين منطقه كوهدشت لرستان به شمار مي‌رود. بعدها هنر همين مردم به تدريج تكامل يافت و به نسل‌هاي بعد منتقل گرديد تا اينكه در هزاره نخست پيش از ميلاد تجلي اين هنر قديمي با چنان مهارت و تكامل ويژه‌اي بر روي اشياي برنزي لرستان ظاهر گرديده است كه آنها از لحاظ تكنيك و صنعت به عنوان نشانه‌اي از هنر فلزكاري و به نام برنز لرستان معروفيت جهاني پيدا كرده است. تمامي نقوش صخره‌هاي كوهدشت بر روي بلندي‌هاي متراكم و درچند كيلومتري جنوب غربي كوهدشت در يك رديف دايره شكل قرار گرفته است… در بين نقش‌هاي ياد شده تصاويري از انسان به چشم مي‌خورد كه با يكديگر اختلاف دارد. صورت‌هايي نيز از اسب كه بر روي آنها سواراني به شكل انسان نقش شده‌اند و همچنين صورت گوزن و سگ و موجوداتي شبيه به آن ديده مي‌شود. «اندازه صورت‌ها بين 10 تا 30 سانتيمتر و اغلب با نقش‌هاي حيوانات به صورت نيمرخ است.»
رسم كردن حيوانات به صورت نيمرخ روشي است كه در دوره‌هاي گوناگون نگارگري ايران حفظ شده و حتي اين روش ترسيم حيوانات تا به حال نيز متداول مانده است كه سابقه نگارگري در ايران را دست كم به دوره «نئولتيك» حجر جديد، يعني در حدود 4500 سال پيش از ميلاد مي‌رساند.1-2-    غار نگاره های هميان- دوشه- لاخ مزار
غار ديگري كه در همين منطقه كشف گرديده، غار با نقش‌هاي كامل‌تر و روشن‌تر از غار ميرملاس و «دوشه» است. با همان موضوعات رزم و شكار حيوانات و انسان «دوشه» نام كوهي است در جنوب دهكده و تنگه‌اي به نام «كرشورآب» واقع در لرستان.
 
بر قسمت‌هاي مسطح ديوار اين غار، روي هم يكصد و ده نقش گوناگون با رنگ سياه نقاشي شده است. نقش‌هاي اين غار روشن‌تر از نقوش ميرملاس و هميان كوهدشت است، ولي قدمت آنها را ندارد.
پس از استقرار انسان در دشت و تشكيل واحدها و دهكده‌ها و برپايي نخستين ساختمان‌ها جهت سكونت انسان نيز به آثاري از نقش‌اندازي و تصويرسازي بر روي ديواره‌هاي ساختمان‌ها بر مي‌خوريم.
 
1-3-    ساختمان منقوش تپه زاغه
«تپه زاغه» تپه‌اي است تقريباً مدور كه راس آن كمتر از يك متر از سطح زمين‌هاي اطراف بلندتر است. اين تپه در بلوك زهرا در 60 كيلومتري جنوب شهرستان قزوين واقع است.
در محدوده‌اي بسيار كوچك از اين تپه و در عمق چند سانتيمتري پايين‌تر از كف ساختمان، اثر رنگ‌آميزي شده‌اي كه با گل اخرا انجام گرفته بود مشخص گرديد. در فصول بعد آقاي دكتر نگهبان موفق شدند از بناي بزرگي واقع در شمال تپه خاك برداري كنند كه سطح داخلي ديوار شمالي حياط با رنگ‌هاي سياه و سفيد و زرد و قرمز با عناصر نقشي هندسي تزيين شده بود.
آنچه مسلم است اين ساختمان منقوش كه به بهترين وجهي با توجه به امكانات موجود در دوران پيش از تاريخ آراسته و تزيين گرديده بود، در مقام مقايسه با خانه‌هاي كوچكي كه در آن دوران پيش از تاريخ ساخته شده در حدي استثنايي بزرگ بود، زيرا در اين ساختمان تعداد زيادي سكو براي نشستن افراد تعبيه گرديده، آتشدان و يا آتشگاه براي تامين حرارت در فصول سرما و اجاق براي پختن يا كباب كردن گوشت نيز قرار داشته است. حداقل دو محفظه براي جا دادن ادوات و ابزار يا اثاثيه ساخته شده و در ضمن اتاقي اضافي كوچكتري براي نگهداري اشيا و يا زندگي در آن در نظر گرفته شده بود. خود ساختمان و ديوارهاي آن نيز وضع خاصي با رنگ‌آميزي، نقاشي و سربزهاي كوهي تزيين و آراسته گرديده بود. كه از نظر مقايسه با نقوش معبد «چتل هويوك» واقع در فلات آناتولي تركيه هم زمان است و مربوط به آغاز دوره كشاورزي است.
1-4-    نقوش هفت تپه
هفت تپه نيز يكي از ديگر از مجموعه‌هاي عظيم باستاني است كه ديوارهاي منقوش دارد. اين تپه در حدود 9 كيلومتري تپه شوش قرار دارد. بدنه ديوارها عموماً با پوشش گچي، سفيد رنگ و با نقش‌هاي هندسي مانند دايره‌ها، مثلث‌ها، مربع‌ها تزيين و يا با صحنه‌هاي گوناگون نقاشي و رنگ‌هايي از قبيل آبي، خاكستري، زرد و سياه و قرمز تزيين گرديده است.

1-5-    نگاره های سفالين
ويل دورانت آغاز هنر نقاشي را از هنگام نقش اندازي بر روي سفال مي‌داند: «هنگامي كه كوزه‌گر بر روي ظرف‌هاي ساخته خود نقش‌هاي رنگين ترسيم مي‌كرد، در واقع هنر نقاشي را به وجود آورد».
نقاشي بر روي سفال يكي از فعاليت‌هاي هنري مردم ايران بوده كه با مطالعه سفالينه‌هاي منقوش پيش از تاريخ ايران مي‌توان سير حركت و تحول نگارگري را مشاهده كرد. در اين نقوش سفالگر و هنرمند به طبيعت وفادار نمي‌ماند و جزئيات آن را طرح نمي‌كند، بلكه مي‌كوشد خصوصيات برجسته موضوع و به عبارتي جوهر اشكال و اشيا را نشان دهد.
شايد نقش‌هاي هندسي بر صور و اشكال گياهي و حيواني مقدم بوده است. و هر يك در نزد آنان معناي مخصوصي داشته و در واقع رمز اشيايي مانند كوه و آب و چاه و مزرعه و… بوده است. عده‌اي معتقدند كه همين خطوط و اشكال نوعي خط تصويري به شمار مي‌رود و آنها را مي‌توان كتب نخستين ايرانيان پيش از تاريخ دانست.

 

و ...

راهنماي خريد و دانلود فايل (دانلود پایان نامه گنجینه های فراموش شده هنرهای اصیل سنتی معماری ایرانی)

    پرداخت با کليه کارتهاي بانکي عضو شتاب امکانپذير است.
    پس از پرداخت آنلاين، بلافاصله لينک دانلود فعال مي شود و مي توانيد فايل را دانلود کنيد. در صورتيکه ايميل خود را وارد کرده باشيد همزمان يک نسخه از فايل به ايميل شما ارسال ميگردد.
    در صورت بروز مشکل در دانلود، تا زماني که صفحه دانلود را نبنديد، امکان دانلود مجدد فايل، با کليک بر روي کليد دانلود، براي چندين بار وجود دارد.
    در صورتيکه پرداخت انجام شود ولي به هر دليلي (قطعي اينترنت و ...) امکان دانلود فايل ميسر نگرديد، با ارائه نام فايل، کد فايل، شماره تراکنش پرداخت و اطلاعات خود، از طريق تماس با ما، اطلاع دهيد تا در اسرع وقت فايل خريداري شده براي شما ارسال گردد.
    در صورت وجود هر گونه مشکل در فايل دانلود شده، حداکثر تا 24 ساعت، از طريق تماس با ما اطلاع دهيد تا شکايت شما مورد بررسي قرار گيرد.
    براي دانلود فايل روي دکمه "خريد و دانلود فايل" کليک کنيد.اگر کد تخفیف داری کلیک کن!

برچسب ها:دانلود پایان نامه گنجینه های فراموش شده هنرهای اصیل سنتی معماری و نقاشی ایرانی  دانلود پروژه و پایان نامه رایگان گنجینه اصیل هنرهای سنتی و معماری ایرانی فراموش شده  دانلود پایان نامه درباره گنجینه های فراموش شده ایرانی هنر نقاشی معماری صنایع دستی  دانلود پروژه تحقیق و مقاله هنرهای اصیل گنجینه های مذهبی فرهنگی صنایع دستی معماری ایرانی  دانلود و خرید پایان نامه حفظ و بازآفرینی میراث ارزنده فرهنگی و هنری کهن و انتقال آن به نسل های آینده  دانلود پایان نامه گسترش فرهنگ و هنر اصیل ایرانی و معرفی آن در جوامع دیگر  دانلود پایان نامه دانشجویی ایجاد پیوند میان  
محصولات مرتبط
دانلود پروژه پایان نامه عمران معماری اصول و مباني گودبرداري و سازه هاي نگهبان

دانلود پروژه پایان نامه عمران معماری اصول و مباني گودبرداري و سازه هاي نگهبان

قیمت: 110,000 ريال کد فایل:87578
دانلود پروژه پایان نامه عمران معماری اصول و مباني گودبرداري و سازه هاي نگهبان,دانلود رایگان پروژه و پایان نامه رشته عمران درباره اصول و مباني گودبرداري و سازه هاي نگهبان,دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی عمران با عنوان اصول و مباني گودبرداري و سازه هاي نگهبان,خرید و دانلود گزارش پایانی رشته مهندسی عمران اصول و مباني گودبرداري و سازه هاي نگهبان,دانلود پروژه و پایان نامه ورد دانشگاهی رشته عمران درباره گودبرداری و ایمن سازی سازه...
پایان نامه اثرات راديولوژيك و هيستوپاتولوژيك آندروژنها در استخوان سازي

پایان نامه اثرات راديولوژيك و هيستوپاتولوژيك آندروژنها در استخوان سازي

قیمت: 110,000 ريال کد فایل:77937
دانلود پروژه پایان نامه بررسي اثرات كلينيكي راديولوژيك هيستوپاتولوژيك آندروژنها در استخوان سازي و التيام شكستگيها,دانلود رایگان پایان نامه دانشجویی برای دریافت دکترای (دکتری) عمومی دامپزشکی,دانلود تحقیق جزوه و مقاله های ورد پایان نامه دانشگاهی رشته دامپزشکی حیوانات,دانلود پایان نامه استخوان یا بافت استخوانی اسكلت موجودات مهره‌ دار,دانلود پایان نامه بافت های سلول ها رشته‌هاي كلاژن ماده بنيادي پوشش خارجي و پوشش داخلي,دانلود...
دانلود پروژه پایان نامه علوم اجتماعی درباره مطالعات ارتباطی روانشناسی ارتباط

دانلود پروژه پایان نامه علوم اجتماعی درباره مطالعات ارتباطی روانشناسی ارتباط

قیمت: 140,000 ريال کد فایل:77353
دانلود پروژه پایان نامه رشته علوم اجتماعی درباره مطالعات ارتباطی روانشناسی ارتباط,دانلود پروژه و پایان نامه دانشجویی درباره مطالعات ارتباطی و روانشناسی ارتباط کلامی,دانلود تحقیق و مقاله ورد word آشنایی با مطالعات کلامی و ارتباطی,خرید و دانلود فایل پروژه و پایان نامه دانشجویی کامل با عنوان مطالعات ارتباطی کلامی,دانلود جروه و مقاله و فایل دانشگاهی درباره روانشناسی و مطالعات ارتباطی,دانلود پروژه و پایان نامه های دانشگاهی کارشناسی ارشد...
دانلود پایان نامه مطالعه رابطه بین  مهارت ارتباطی مدیران با رضایت شغلی کارکنان

دانلود پایان نامه مطالعه رابطه بین مهارت ارتباطی مدیران با رضایت شغلی کارکنان

قیمت: 80,000 ريال کد فایل:77322
دانلود پایان نامه مطالعه رابطه بین مهارت ارتباطی مدیران با رضایت شغلی کارکنان پژوهشگاه معاونت هنرهای سنتّی صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی,دانلود پروژه پایان نامه درباره مهارتهاب ارتباطی مدیران و رضایت شغلی کارکنان اداری,دانلود پایان نامه و تحقیق ورد دانشجویی درباره مهارت ارتباطی و رضایت شغلی کارکنان,دانلود تحقیق و مقاله و جزوه ورد word با عنوان بررسی مهارت ارتباطی و کلامی مدیران با رضایت شغلی آنها,دانلود رایگان پروژه و پایان نامه...
نام ونام خانوادگي:


پست الکترونيکي:


عنوان:


پيام:


ارسال پيام به صورت شخصي
کد امنيتي:

برگزیده ها

  • 1
  • 2

پایان نامه اختلاط بتن خودتراکم با استفاده از نانوسيليس

پایان نامه اختلاط  بتن  خودتراکم  با استفاده  از نانوسيليس

پایان نامه اختلاط بتن خودتراکم با استفاده از نانوسيليس

حجم:14494KB | بازدید :206

کلمات کلیدی:  خرید و دانلود پایان نامه اختلاط  بتن  خودتراکم  با استفاده  از نانوسيليس -خرید و دانلود پایان نامه اختلاط  بتن  خودتراکم  با استفاده  از نانوسيليس و مقايسه  مقاومت  فشاري، کششی، انقباض  و انبساط  اين  بتن  با بتن...

دانلود کتاب و جزوه رمز و راز کسب پول و درآمد و کار عالی از طریق اینترنت روش جدید

دانلود کتاب و جزوه رمز و راز کسب پول و درآمد و کار عالی از طریق اینترنت روش جدید

دانلود کتاب و جزوه رمز و راز کسب پول و درآمد و کار عالی از طریق اینترنت روش جدید

حجم:14064KB | بازدید :1323

کلمات کلیدی: دانلود کتاب و جزوه رمز و راز کسب پول و درآمد و کار عالی از طریق اینترنت روش جدید,دانلود کتاب و مقاله کسب درآمد و کار اینترنتی,دانلود کتاب الکترونیکی جدیدترین روش های درآمدزایی از طریق اینترنت,دانلود مقاله کتاب و جزوه کسب درآمد زایی از اینترنت 2015,دانلود کتاب رمز...

دانلود پاورپوینت معماری عمران بررسی رفتار سقف های سبک انواع سقف سبک ساختمان

دانلود پاورپوینت معماری عمران بررسی رفتار سقف های سبک انواع سقف سبک ساختمان

دانلود پاورپوینت معماری عمران بررسی رفتار سقف های سبک انواع سقف سبک ساختمان

حجم:13881KB | بازدید :1600

دانلود پاورپوینت معماری عمران بررسی رفتار سقف های سبک انواع سقف سبک ساختمان,دانلود پاورپوینت انواع سقفهای سبک و نحوه اجرای سقف های سبک ساختمان,دانلود مقاله تحقیق درباره انواع سقف سبک و نکات فنی اجرایی سقفهای سبک,دانلود پروزه رشته عمران معماری سقف سبک چیست,دانلود...

دانلود پاورپوینت و مقاله معماری عمران مهندسی پی مکانیک خاک ژئوتکنیک

دانلود پاورپوینت و مقاله معماری عمران مهندسی پی مکانیک خاک ژئوتکنیک

دانلود پاورپوینت و مقاله معماری عمران مهندسی پی مکانیک خاک ژئوتکنیک

حجم:13816KB | بازدید :1472

دانلود پاورپوینت و مقاله معماری عمران مهندسی پی مکانیک خاک ژئوتکنیک,دانلود پاورپوینت رشته عمران و ساختمان مهندسی پی,دانلود پاورپوینت پی و فونداسیون و مکانیک خاک,دانلود مقاله و جزوه مهندسی پی و مکانیک خاک,دانلود تحقیق دانشجویی مهندسی پی و مکانیک خاک,دانلود کتاب PDF مهندسی...

دانلود پروژه رشته عمران کنترل و مهار سیل پاورپوینت مدیریت سیلاب در ژاپن

دانلود پروژه رشته عمران کنترل و مهار سیل پاورپوینت مدیریت سیلاب در ژاپن

دانلود پروژه رشته عمران کنترل و مهار سیل پاورپوینت مدیریت سیلاب در ژاپن

حجم:13449KB | بازدید :1230

دانلود پروژه رشته عمران کنترل و مهار سیل پاورپوینت مدیریت سیلاب در ژاپن,دانلود پروژه نحوه کنترل و مدیریت سیلاب در ژاپن,دانلود مقاله و کتاب مدیریت و کنترل سبل و سیلاب در کشور ژاپن,دانلود جزوه آموزشی مدیریت سیلاب در ژاپن,دانلود پروژه عمران و مهندسی جلوگیری از وقوع سیلاب و...

دانلود پاورپوینت عمران نمای ساختمان انواع نماسازی و نحوه اجرا نما با انواع مصالح

دانلود پاورپوینت عمران نمای ساختمان انواع نماسازی و نحوه اجرا نما با انواع مصالح

دانلود پاورپوینت عمران نمای ساختمان انواع نماسازی و نحوه اجرا نما با انواع مصالح

حجم:13267KB | بازدید :2675

دانلود پاورپوینت عمران نمای ساختمان انواع نماسازی و نحوه اجرا نما با انواع مصالح,دانلود پاورپوینت طراحی و ساخت نمای ساختمان با مصالح مختلف,دانلود پاورپوینت معماری نمای ساختمان نماسازی با انواع مصالح,دانلود پاورپوینت نماسازی با سنگ آجر پنل های آلومینیوم مرکب شیشه...

دانلود پروژه عمران پاورپوینت باغهاي صخره‌اي و كاربرد آن در معمـاري فضـاي سبـز

دانلود پروژه عمران پاورپوینت باغهاي صخره‌اي و كاربرد آن در معمـاري فضـاي سبـز

دانلود پروژه عمران پاورپوینت باغهاي صخره‌اي و كاربرد آن در معمـاري فضـاي سبـز

حجم:13150KB | بازدید :539

دانلود پروژه رشته عمران و معماری پاورپوینت باغهای صخره ای,دانلود پاورپوینت باغ های صخره ای,دانلود پروژه دانشجویی باغهای صخره ای,دانلود فایل و مقاله همه چیز درباره باغ های صخره ای,دانلود اسلاید و پاورپوینت فارسی باغ های صخره ای و فضای سبز شهری,Download Civil PowerPoint projects rocky gardens and its...

پاورپوینت روش هاي مرمت نگهداري راههاي آسفالت شده پل وسايل كنترل ترافيك

پاورپوینت روش هاي مرمت نگهداري راههاي آسفالت شده پل وسايل كنترل ترافيك

پاورپوینت روش هاي مرمت نگهداري راههاي آسفالت شده پل وسايل كنترل ترافيك

حجم:12935KB | بازدید :1199

پاورپوینت روش هاي مرمت نگهداري راههاي آسفالت شده پل وسايل كنترل ترافيك,دانلود پاورپوینت روشهای نگهداری جاده و راه های آسفالت پل و وسایل کنترل ترافیک,دانلود مقاله و تحقیق روشهای مرمت و نگهداری جاده های آسفالتی,دانلود جزوه کتاب روشهای نگهداری و مرمت راههای آسفالت شده و پل...