منو
 1. آخرین فایل ها
 2. پرفروشترین فایل ها
 3. پربازدیدترین فایل ها
دانلود مقاله بازاریابی نوین و مدیریت بازار به صورت حرفه ای

دانلود مقاله بازاریابی نوین و مدیریت بازار به صورت حرفه ای

پایان نامه خودکارسازي تبديل مدل هاي سازماني رشته IT

پایان نامه خودکارسازي تبديل مدل هاي سازماني رشته IT

پایان نامه اختلاط بتن خودتراکم با استفاده از نانوسيليس

پایان نامه اختلاط بتن خودتراکم با استفاده از نانوسيليس

دانلود پایان نامه دکتری طراحی و پياده سازی كنترل گر موقعيت

دانلود پایان نامه دکتری طراحی و پياده سازی كنترل گر موقعيت

دانلود بهترین کتاب نایاب درباره علوم غریبه کله سر استخراج موکلان عزیمت

دانلود بهترین کتاب نایاب درباره علوم غریبه کله سر استخراج موکلان عزیمت

دانلود پروژه کارآموزی pdf ساختمان اسکلت بتنی و فلزی (رشته مهندسی عمران)

دانلود پروژه کارآموزی pdf ساختمان اسکلت بتنی و فلزی (رشته مهندسی عمران)

دانلود گزارش کارآموزی اجرای ساختمان اسکلت بتنی سازه اورژانس بیمارستان

دانلود گزارش کارآموزی اجرای ساختمان اسکلت بتنی سازه اورژانس بیمارستان

دانلود پروژه کارآموزی رشته عمران درباره وزارت راه و ترابری گزارش اجرای عملیات راه

دانلود پروژه کارآموزی رشته عمران درباره وزارت راه و ترابری گزارش اجرای عملیات راه

دانلود کتاب کمیاب علوم غریبه و دعا نویسی شیخ بهایی خواص اسماء الله خوابنامه

دانلود کتاب کمیاب علوم غریبه و دعا نویسی شیخ بهایی خواص اسماء الله خوابنامه

دانلود مجموعه کامل پروژه و پایان نامه های دانشجویی کارشناسی ارشد رشته شیمی

دانلود مجموعه کامل پروژه و پایان نامه های دانشجویی کارشناسی ارشد رشته شیمی

دانلود پروژه پایان نامه ارشد سیستم خنک سازی اجزای توربین گازی تجزیه تحلیل

دانلود پروژه پایان نامه ارشد سیستم خنک سازی اجزای توربین گازی تجزیه تحلیل

دانلود پایان نامه بررسی عوامل بروز ناهنجاری اجتماعی و بزهکاری نوجوانان و جوانان

دانلود پایان نامه بررسی عوامل بروز ناهنجاری اجتماعی و بزهکاری نوجوانان و جوانان

گروه محصول -> دانشگاهی -> گزارش کارآموزی

دانلود پایان نامه و کارآموزی اجراي ساختمانهاي بتنی و آرماتور بندی و بتن ریزیقیمت: ۱۰۰۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 63     کد محصول :20591      حجم فایل:275 B      نوع فایل :zipدانلود پایان نامه و گزارش کارآموزی اجراي ساختمانهاي بتنی و آرماتور بندی و بتن ریزی,دانلود رایگان گزارش کارآموزی مراحل کامل ساخت و اجرای ساختمان های بتنی و آرماتوربندی و بتن ریزی,دانلود پروژه پایان نامه ورد دانشجویی رشته عمران درباره ساخت و اجرای ساختمانهای بتنی و آرماتور بندی,دانلود گزارش کارآموزی عمران و معماری درباره اجرای آرماتوربندی و بتن ریزی ساختمان اسکلت بتنی,خرید و دانلود گزارش کارآموزی دانشجویی ورد درباره ساختمان و سازه های با اسکلت بتنی و آرماتوربندی,دانلود تحقیق مقاله و جزوه دانشگاهی کارشناسی ارشد مهندسی عمران ساختمان با اسکلت بتنی,Download thesis and report on the implementation of civil engineering training and reinforcement of concrete structures and concrete

در این پست از سایت powerpoint.filekar پروژه و پایان نامه و گزارش کارآموزی  دانشجویی کامل رشته مهندسی عمران و معماری ساختمان درباره مراحل کامل و جامع ساخت و اجرای ساختمان های با اسکلت بتنی (آرماتوربندی - بتن ریزی ستونها و ...) رو براتون گذاشتم . این فایل گزارش کارآموزی با فرمت ورد در قالب 63 صفحه و با حجم 85 مگابایت به همراه تصاویر و عکسهای پروژه و به صورت کامل و جامع میباشد . دانشجویان کارشناسی و دکترا برای ارائه پایان نامه به استاد خود میتونن از این پروژه استفاده بکنند البته با تخفیف بسیار زیاد براتون قرار دادم . برای خرید و دانلود فایل گزارش کارآموزی طراحی اجرا و ساخت ساختمانهای با اسکلت بتنی هم میتونید از به روش آنلاین و با نوشتن ایمیل و شماره تماس خودتون در فیلدهای پایین به درگاه بانک ملت وصل شده و در یک محیط امن خرید رو انجام بدید . در پایین توضیحاتی مختصر از این پایان نامه رو براتون قرار دادم . امیدوارم از خرید آنلاین و دانلود این فایل ورد لذت ببرید ...

نظر به اينكه دانشجويان دردوره تحصيلي دانشجويي بيشتربا دروس نظري سروكار دارند وكمتر به دروس عملي مي پردازند, دوره كارآموزي مي تواند موقعيت مناسبي براي درك واقعي رفتار سازه وبكارگيري آموخته ها وازهمه مهمترآشنايي بامحيط كار وتلفيق عيني مباحث علمي وعملي باشد ودانشجويان را براي درك و اداره بهتر كارهاي اجرايي آماده سازد. «شركت مشاورين طرح نو» به جهت داشتن تعدادپروژه هاي زياد در سطح شهروداشتن نظارت دقيق برفعاليتهاي اجرايي مكان مناسبي براي دستيابي به تجربه وگذراندن دوره كارآموزي مي باشد.

به همين جهت پس از دريافت نامه كارآموزي به اين مكان رفتم وپس از ارايه نامه دانشگاه به آقاي مهندس ابراهيمي ، ايشان نامه مرا موقتاً بايگاني كردند تا دراين شركت زير نظر خودشان فعاليت خود را آغاز كنم.

تلاش من هم در مجموعه حاضر، شامل تدوين موارد فوق الذكر و اضافه نمودن توضيحات لازم به شكل خلاصه ولي قابل فراگيري بوده است.

از آنجاييكه اين گزارش توسط بنده نگاشته شده، قطعاً عاري از اشتباه نبوده و اميد است انشاالله با دريافت نظرات، پيشنهادات و انتقادات شما استاد محترم كه صميمانه پذيراي آنها مي باشم، باعث همدلي و دلگرمي من در آينده كاري گردد.

در پايان لازم مي دانم از زحمات تمام كساني كه در تهيه اين گزارش ، بنده را مورد لطف قرار داده و راهنمايي هاي خويش را از من دريغ نكردند، قدرداني ويژه اي نمايم .

فهــرست مطالب :

 

مقدمه . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .  . . . . . . . . .

 

معرفي شركت مشاورين طرح نو. . . . . . . . . . . . . .  . . . . . . . .  .  . . . .  . .

 

خط مشي كيفيت . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

 

 مأموريت شركت . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

 

مكان كارآموزي . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

 

اتمام دوره كارآموزي . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .  . . . . . . . . .

 فصل اول : آشنايي كلي با مكان كارآموزي

معرفي شركت مشاورين طرح نو:

 شركت مشاورين طرح نو با هدف احداث ,توسعه ,ترميم ,طراحي ، تفكيك , نظارت واجراي مطلوب ساختمانهاي مسكوني . تجاري . اداریو . . . تاسيس گرديد .

فصل دوم : ارزيابي

 

خط مشي كيفيت:

     تعهّد به ساخت وتجهيزفضاهاي مسكوني و تجاري واداری مطابق با استانداردها وارتقاء مداوم كيفيت محصولات وفرايند اجرايي,تحقيقاتي ونظارتي باحمايت ونظارت مستمر مديران ارشد وهمكاري تمامي كاركنان سازمان نظام مهندسي.

مأموريت سازمان:

     ساخت ,توسعه وتجهيز فضاهاي مسكوني و تجاري واداری استاندارد ومقاوم ومتناسب بااولويتها در چارچوب طرح سازمان دهي وضوابط ومعيارهاي فني,تامين منابع وتوسعه مشاركتهاي مردمي ورضايت بيشتر مخاطبين ,بر اساس نگرش مديريت سازمان نظام مهندسي.

مكان كارآموزي:

کارگاه های شركت مشاورين طرح نو واقع در خیابان ولیعصر ، انبار جهاد مي باشد .

فصل سوم : آزمون آموخته ها، نتايج و پيشنهادات

بتـن

بتن مصالحي شبيه به سنگ است كه از مخلوط كردن مقدار متناسبي از سيمان، شن، ماسه، آب و افزودني هاي ديگر بدست مي‌آيد. توده اصلي بتن، سنگ دانه‌هاي درشت و ريز (شن و ماسه) است و فعل و انفعال شيميايي بين آب و سيمان كه به صورت شيره‌اي اطراف سنگدانه‌ها را پوشانده است ،  باعث يكپارچه شدن و چسبيدن سنگدانه‌ها به يكديگر مي شود. اين سنگدانه‌ها اسكلت اصلي بتن را تشكيل داده و نيروي وارد بر بتن را تحمل مي كنند، آب نيز در اين مخلوط موجب ايجاد واكنش شيميايي در سيمان مي‌شود كه سخت شدن مخلوط بتن را پس از طي دوره حدود بيست و هشت روز و رسيدن مقاومت نهايي بتن به همراه دارد. شن و ماسه حدود 65 درصد مخلوط بتن و مابقي را خمير سيمان و درصد بسيار كمي هوا تشكيل مي دهد.

در نيمه دوم قرن نوزدهم براي غلبه بر اين محدوديت مقاومت كششي بتن، اقدام به استفاده از ميلگردهاي فولادي كه داراي مقاومت كششي بالايي هستند در قسمت هاي تحت كشش در بتن شد؛ چسبندگي عالي فولاد به بتن در اين تركيب يكي ديگر از مهم ترين عوامل استفاده از فولاد در بتن است. تركيب بدست آمده "بتن مسلح" خوانده مي‌شود كه اغلب مزاياي خوب دو ماده مختلف را به تنهايي داراست و همين مشخصه مطلوب، استفاده بتن مسلح را در انواع مختلف سازه ها نظير، ساختمان‌ها، پل ها، سدها و امكان پذير مي كند. اما در سازه هايي نظير پل‌هاي قوسي، پوشش گنبدي، پوشش‌هاي پليسه‌اي و مخازن استوانه‌اي به علت دخيل بودن عامل خمش در سازه از نوع ديگري از بتن با نام "بتن پيش تنيده" استفاده مي‌شود. در اين روش فولاد كه بصورت مفتول يا كابل است تا نزديكي حد جاري شدن كشيده مي شود، پس از بتن‌ريزي و گرفتن بتن و در نتيجه ايجاد چسبندگي لازم بين فولاد و بتن، عامل كشش در فولاد حذف شده و كليه نيروي كششي فولاد به صورت فشاري در بتن وارد مي شود كه قابليت باربري سازه را در برابر نيرو هاي ناشي از خمش زياد مي كند.

در فرايند استفاده از بتن دو عامل نقش اساسي دارند كه در رسيدن بتن به مقاومت نهايي آن كه مهندسين طراح سازه طبق آيين نامه هاي موجود براي سازه هاي مختلف و با در نظر گرفتن پارامترهاي طراحي اعلام مي دارند بسيار موثرند :       1)ساخت بتن           2)بتن ريزي.

در فرايند ساخت بتن طراح با استفاده از آيين نامه هاي موجود و در نظر گرفتن مقاومت نهايي لازم، درصد هر يك از مواد تشكيل دهنده بتن را اعلام و شركت سازنده نيز بوسيله اين دستورالعمل اقدام به ساخت بتن مي كند. در مرحله دوم نيز مجري طرح با رعايت كامل ضوابط آيين‌نامه‌هاي اجرايي بتن‌ريزي اقدام به بتن ريزي و نگهداري از آن تا رسيدن به مقاومت نهايي آن ميكند. عدم رعايت هر يك از اين ضوابط موجب مي‌شود تا بتن در هنگام بارگذاري و مواقع بحراني دچار آسيب شده و خسارات جبران ناپذيري را موجب شود. لذا بايد مبادي ذيربط با نظارت كامل نسبت به اجراي صحيح ضوابط موجود توسط طراحان، شركت هاي سازنده بتن و پيمانكاران و بازرسي هاي منظم و آزمايشات مقاومت بتن در تمامي مراحل ساخت و اجرا از بروز خسارات ناشي از اجراي ناصحيح اين ضوابط جلوگيري كند.

دانلود پروژه پایان نامه و راهنماي خريد و دانلود فايل

    پرداخت با کليه کارتهاي بانکي عضو شتاب امکانپذير است.
    پس از پرداخت آنلاين، بلافاصله لينک دانلود فعال مي شود و مي توانيد فايل را دانلود کنيد. در صورتيکه ايميل خود را وارد کرده باشيد همزمان يک نسخه از فايل به ايميل شما ارسال ميگردد.
    در صورت بروز مشکل در دانلود، تا زماني که صفحه دانلود را نبنديد، امکان دانلود مجدد فايل، با کليک بر روي کليد دانلود، براي چندين بار وجود دارد.
    در صورتيکه پرداخت انجام شود ولي به هر دليلي (قطعي اينترنت و ...) امکان دانلود فايل ميسر نگرديد، با ارائه نام فايل، کد فايل، شماره تراکنش پرداخت و اطلاعات خود، از طريق تماس با ما، اطلاع دهيد تا در اسرع وقت فايل خريداري شده براي شما ارسال گردد.
    در صورت وجود هر گونه مشکل در فايل دانلود شده، حداکثر تا 24 ساعت، از طريق تماس با ما اطلاع دهيد تا درخواست شما مورد بررسي قرار گيرد.
    براي دانلود فايل روي دکمه "خريد و دانلود فايل" کليک کنيد.

شماره تماس : 09339641702 • پس از پرداخت موفق لینک دانلود هم نمایش داده می شود هم به ایمیل ارسال می گردد
 • ایمیل را بدون www وارد کنید و در صورت نداشتن این قسمت را خالی بگزارید
 • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خرید میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید گزارش تخلف

برچسب ها:دانلود پایان نامه و گزارش کارآموزی اجراي ساختمانهاي بتنی و آرماتور بندی و بتن ریزی  دانلود رایگان گزارش کارآموزی مراحل کامل ساخت و اجرای ساختمان های بتنی و آرماتوربندی و بتن ریزی  دانلود پروژه پایان نامه ورد دانشجویی رشته عمران درباره ساخت و اجرای ساختمانهای بتنی و آرماتور بندی  دانلود گزارش کارآموزی عمران و معماری درباره اجرای آرماتوربندی و بتن ریزی ساختمان اسکلت بتنی  خرید و دانلود گزارش کارآموزی دانشجویی ورد درباره ساختمان و سازه های با اسکلت بتنی و آرماتوربندی  دانلود تحقیق مقاله و جزوه دانشگاهی کارشناسی ارشد مهندسی عمران ساختمان با اسکلت بتن  
محصولات مرتبط
دانلود پایان نامه و کارآموزی اجراي ساختمانهاي بتنی و آرماتور بندی و بتن ریزی

دانلود پایان نامه و کارآموزی اجراي ساختمانهاي بتنی و آرماتور بندی و بتن ریزی

قیمت: 100,000 ريال کد فایل:87606
دانلود پایان نامه و گزارش کارآموزی اجراي ساختمانهاي بتنی و آرماتور بندی و بتن ریزی,دانلود رایگان گزارش کارآموزی مراحل کامل ساخت و اجرای ساختمان های بتنی و آرماتوربندی و بتن ریزی,دانلود پروژه پایان نامه ورد دانشجویی رشته عمران درباره ساخت و اجرای ساختمانهای بتنی و آرماتور بندی,دانلود گزارش کارآموزی عمران و معماری درباره اجرای آرماتوربندی و بتن ریزی ساختمان اسکلت بتنی,خرید و دانلود گزارش کارآموزی دانشجویی ورد درباره ساختمان و سازه...
دانلود پروژه پایان نامه و کارآموزی عمران (ساختمان اداره برق منطقه‏ اي باختر)

دانلود پروژه پایان نامه و کارآموزی عمران (ساختمان اداره برق منطقه‏ اي باختر)

قیمت: 100,000 ريال کد فایل:87547
دانلود پروژه پایان نامه و گزارش کارآموزی عمران (ساختمان اداره برق منطقه‏ اي باختر),دانلود رایگان گزارش کارآموزی رشته عمران و معماری درباره ساختمان 5 طبقه اداره برق,دانلود فایل ورد گزارش کارآموزی درباره ساختمان اداره انتقال و توزيع نيروي برق,دانلود گزارش کارآموزی کامل و جامع دانشجویی رشته معماری عمران ساختمان 5 طبقه و یک پیلوت اداره برق,دانلود تحقیق و گزارش کارآموزی عمران شركتهاي برق منطقه‏ اي ساخت دكلهاي برق قدرت,دانلود پروژه و...
دانلود پایان نامه و کارآموزی تعمیرگاه مجاز خودرو سيستم سوخت رساني انژكتوري

دانلود پایان نامه و کارآموزی تعمیرگاه مجاز خودرو سيستم سوخت رساني انژكتوري

قیمت: 85,000 ريال کد فایل:68221
دانلود پایان نامه و کارآموزی تعمیرگاه مجاز خودرو سيستم سوخت رساني انژكتوري,دانلود گزارش کارآموزی رایگان تعمیرگاه مجاز خودرو سیستم سوخت رسانی انژکتوری,دانلود فایل پروژه و پایان نامه تعمیرگاه خودرو سنسور فشار هوا دریچه گاز آب رسانی,دانلود تحقیق و مقاله رشته مهندسی مکانیک و تعیمر خودرو و ماشین,دانلود رایگان پروژه و گزارش کارآموزی درباره تعمیرگاه مجاز خودرو,دانلود کاملترین گزارش های کارآموزی در تعمیرگاه فنی ماشین و خودرو,دانلود جزوه و...
دانلود پایان نامه کارآموزی سرمازدگی محصولات کشاورزی باغی زراعی گیاهان درختان

دانلود پایان نامه کارآموزی سرمازدگی محصولات کشاورزی باغی زراعی گیاهان درختان

قیمت: 90,000 ريال کد فایل:68194
دانلود پایان نامه کارآموزی سرمازدگی محصولات کشاورزی محصولات زراعی گیاهان درختان,دانلود پروژه تحقیق و مقاله فرمت ورد word درباره سرمازدگی محصولات کشاورزی درختان,دانلود رایگان گزارش کارآموزی کامل و جامع درباره سرمازدگی درختان محصولات زراعی کشاورزی گیاهان,دانلود رایگان پروژه پایان نامه و تحقیق کارآموزی رشته کشاورزی,خسارت های سنگین سرماخوردگی و یخ زدگی محصولات زراعی کشاورزی و باغی مرکبات گیاهان,روشهای جلوگیری از سرمازدگی محصولات...
نام ونام خانوادگي:


پست الکترونيکي:


عنوان:


پيام:


ارسال پيام به صورت شخصي
کد امنيتي:

برگزیده ها

 • 1
 • 2

پایان نامه اختلاط بتن خودتراکم با استفاده از نانوسيليس

پایان نامه اختلاط بتن خودتراکم با استفاده از نانوسيليس

پایان نامه اختلاط بتن خودتراکم با استفاده از نانوسيليس

حجم:14494KB | بازدید :6

کلمات کلیدی:  خرید و دانلود پایان نامه اختلاط  بتن  خودتراکم  با استفاده  از نانوسيليس -خرید و دانلود پایان نامه اختلاط  بتن  خودتراکم  با استفاده  از نانوسيليس و مقايسه  مقاومت  فشاري، کششی، انقباض  و انبساط  اين  بتن  با بتن...

دانلود کتاب و جزوه رمز و راز کسب پول و درآمد و کار عالی از طریق اینترنت روش جدید

دانلود کتاب و جزوه رمز و راز کسب پول و درآمد و کار عالی از طریق اینترنت روش جدید

دانلود کتاب و جزوه رمز و راز کسب پول و درآمد و کار عالی از طریق اینترنت روش جدید

حجم:14064KB | بازدید :988

کلمات کلیدی: دانلود کتاب و جزوه رمز و راز کسب پول و درآمد و کار عالی از طریق اینترنت روش جدید,دانلود کتاب و مقاله کسب درآمد و کار اینترنتی,دانلود کتاب الکترونیکی جدیدترین روش های درآمدزایی از طریق اینترنت,دانلود مقاله کتاب و جزوه کسب درآمد زایی از اینترنت 2015,دانلود کتاب رمز...

دانلود پاورپوینت معماری عمران بررسی رفتار سقف های سبک انواع سقف سبک ساختمان

دانلود پاورپوینت معماری عمران بررسی رفتار سقف های سبک انواع سقف سبک ساختمان

دانلود پاورپوینت معماری عمران بررسی رفتار سقف های سبک انواع سقف سبک ساختمان

حجم:13881KB | بازدید :1285

دانلود پاورپوینت معماری عمران بررسی رفتار سقف های سبک انواع سقف سبک ساختمان,دانلود پاورپوینت انواع سقفهای سبک و نحوه اجرای سقف های سبک ساختمان,دانلود مقاله تحقیق درباره انواع سقف سبک و نکات فنی اجرایی سقفهای سبک,دانلود پروزه رشته عمران معماری سقف سبک چیست,دانلود...

دانلود پاورپوینت و مقاله معماری عمران مهندسی پی مکانیک خاک ژئوتکنیک

دانلود پاورپوینت و مقاله معماری عمران مهندسی پی مکانیک خاک ژئوتکنیک

دانلود پاورپوینت و مقاله معماری عمران مهندسی پی مکانیک خاک ژئوتکنیک

حجم:13816KB | بازدید :1271

دانلود پاورپوینت و مقاله معماری عمران مهندسی پی مکانیک خاک ژئوتکنیک,دانلود پاورپوینت رشته عمران و ساختمان مهندسی پی,دانلود پاورپوینت پی و فونداسیون و مکانیک خاک,دانلود مقاله و جزوه مهندسی پی و مکانیک خاک,دانلود تحقیق دانشجویی مهندسی پی و مکانیک خاک,دانلود کتاب PDF مهندسی...

دانلود پروژه رشته عمران کنترل و مهار سیل پاورپوینت مدیریت سیلاب در ژاپن

دانلود پروژه رشته عمران کنترل و مهار سیل پاورپوینت مدیریت سیلاب در ژاپن

دانلود پروژه رشته عمران کنترل و مهار سیل پاورپوینت مدیریت سیلاب در ژاپن

حجم:13449KB | بازدید :1011

دانلود پروژه رشته عمران کنترل و مهار سیل پاورپوینت مدیریت سیلاب در ژاپن,دانلود پروژه نحوه کنترل و مدیریت سیلاب در ژاپن,دانلود مقاله و کتاب مدیریت و کنترل سبل و سیلاب در کشور ژاپن,دانلود جزوه آموزشی مدیریت سیلاب در ژاپن,دانلود پروژه عمران و مهندسی جلوگیری از وقوع سیلاب و...

دانلود پاورپوینت عمران نمای ساختمان انواع نماسازی و نحوه اجرا نما با انواع مصالح

دانلود پاورپوینت عمران نمای ساختمان انواع نماسازی و نحوه اجرا نما با انواع مصالح

دانلود پاورپوینت عمران نمای ساختمان انواع نماسازی و نحوه اجرا نما با انواع مصالح

حجم:13267KB | بازدید :2307

دانلود پاورپوینت عمران نمای ساختمان انواع نماسازی و نحوه اجرا نما با انواع مصالح,دانلود پاورپوینت طراحی و ساخت نمای ساختمان با مصالح مختلف,دانلود پاورپوینت معماری نمای ساختمان نماسازی با انواع مصالح,دانلود پاورپوینت نماسازی با سنگ آجر پنل های آلومینیوم مرکب شیشه...

دانلود پروژه عمران پاورپوینت باغهاي صخره‌اي و كاربرد آن در معمـاري فضـاي سبـز

دانلود پروژه عمران پاورپوینت باغهاي صخره‌اي و كاربرد آن در معمـاري فضـاي سبـز

دانلود پروژه عمران پاورپوینت باغهاي صخره‌اي و كاربرد آن در معمـاري فضـاي سبـز

حجم:13150KB | بازدید :418

دانلود پروژه رشته عمران و معماری پاورپوینت باغهای صخره ای,دانلود پاورپوینت باغ های صخره ای,دانلود پروژه دانشجویی باغهای صخره ای,دانلود فایل و مقاله همه چیز درباره باغ های صخره ای,دانلود اسلاید و پاورپوینت فارسی باغ های صخره ای و فضای سبز شهری,Download Civil PowerPoint projects rocky gardens and its...

پاورپوینت روش هاي مرمت نگهداري راههاي آسفالت شده پل وسايل كنترل ترافيك

پاورپوینت روش هاي مرمت نگهداري راههاي آسفالت شده پل وسايل كنترل ترافيك

پاورپوینت روش هاي مرمت نگهداري راههاي آسفالت شده پل وسايل كنترل ترافيك

حجم:12935KB | بازدید :945

پاورپوینت روش هاي مرمت نگهداري راههاي آسفالت شده پل وسايل كنترل ترافيك,دانلود پاورپوینت روشهای نگهداری جاده و راه های آسفالت پل و وسایل کنترل ترافیک,دانلود مقاله و تحقیق روشهای مرمت و نگهداری جاده های آسفالتی,دانلود جزوه کتاب روشهای نگهداری و مرمت راههای آسفالت شده و پل...