منو
 1. آخرین فایل ها
 2. پرفروشترین فایل ها
 3. پربازدیدترین فایل ها
پایان نامه استفاده کنترلرهای دیجیتالی در سیستم های مکانیکی

پایان نامه استفاده کنترلرهای دیجیتالی در سیستم های مکانیکی

دانلود پایان نامه اصول و مبانی امنیت در شبکه های رایانه ای

دانلود پایان نامه اصول و مبانی امنیت در شبکه های رایانه ای

دانلود مقاله بازاریابی نوین و مدیریت بازار به صورت حرفه ای

دانلود مقاله بازاریابی نوین و مدیریت بازار به صورت حرفه ای

پایان نامه خودکارسازي تبديل مدل هاي سازماني رشته IT

پایان نامه خودکارسازي تبديل مدل هاي سازماني رشته IT

دانلود بهترین کتاب نایاب درباره علوم غریبه کله سر استخراج موکلان عزیمت

دانلود بهترین کتاب نایاب درباره علوم غریبه کله سر استخراج موکلان عزیمت

دانلود پروژه کارآموزی pdf ساختمان اسکلت بتنی و فلزی (رشته مهندسی عمران)

دانلود پروژه کارآموزی pdf ساختمان اسکلت بتنی و فلزی (رشته مهندسی عمران)

دانلود گزارش کارآموزی اجرای ساختمان اسکلت بتنی سازه اورژانس بیمارستان

دانلود گزارش کارآموزی اجرای ساختمان اسکلت بتنی سازه اورژانس بیمارستان

دانلود پروژه کارآموزی رشته عمران درباره وزارت راه و ترابری گزارش اجرای عملیات راه

دانلود پروژه کارآموزی رشته عمران درباره وزارت راه و ترابری گزارش اجرای عملیات راه

دانلود کتاب کمیاب علوم غریبه و دعا نویسی شیخ بهایی خواص اسماء الله خوابنامه

دانلود کتاب کمیاب علوم غریبه و دعا نویسی شیخ بهایی خواص اسماء الله خوابنامه

دانلود مجموعه کامل پروژه و پایان نامه های دانشجویی کارشناسی ارشد رشته شیمی

دانلود مجموعه کامل پروژه و پایان نامه های دانشجویی کارشناسی ارشد رشته شیمی

دانلود پروژه پایان نامه ارشد سیستم خنک سازی اجزای توربین گازی تجزیه تحلیل

دانلود پروژه پایان نامه ارشد سیستم خنک سازی اجزای توربین گازی تجزیه تحلیل

دانلود پایان نامه بررسی عوامل بروز ناهنجاری اجتماعی و بزهکاری نوجوانان و جوانان

دانلود پایان نامه بررسی عوامل بروز ناهنجاری اجتماعی و بزهکاری نوجوانان و جوانان

گروه محصول -> -> پایان نامه

دانلود پایان نامه سازمان‌هاي غير‌دولتي اداره امور اجتماعی مشارکتی و برنامه ریزیقیمت: ۱۲۰۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 347     کد محصول :18880      حجم فایل:275 B      نوع فایل :zipدانلود دانلود پایان نامه سازمان‌هاي غير‌دولتي اداره امور اجتماعی مشارکتی و برنامه ریزی,دانلود پروژه پایان نامه کامل درباره سازمان های غیر دولتی و خصوصی سازی به روش مشارکت های مردمی,دانلود رایگان پایان نامه های رشته علوم انسانی شاخه علوم تجربی,دانلود تحقیق جزوه و مقاله های ورد word درباره سازمانهای غیردولتی و خصوصی,خرید اینترنتی و دانلود پروژه و پایان نامه های دانشجویی درباره نهادها و سازمان های غیر دولتی و مشارکت های مردمی,دانلود مقاله و جزوه های دانشجویی درباره مشارکت و همکاری های مردمی و سازمان و نهادهای غیردولتی,دانلود پروژه و پایان نامه های تحقیقاتی کارشناسی ارشد رشته علوم تجربی و اجتماعی,مشارکت های مردمی در تصمیم گیری و برنامه ریزی و اجرای برنامه های توسعه شهری و روستایی,پایان نامه سازماندهی نهادسازی و ایجاد بستر مناسب برای مشارکت های مردمی,پروژه دانشجویی علوم اجتماعی تشکلها وسازمان های مردمی و ارگان و نهادهای شهری روستایی سازمان غیر دولتی,دانلود پروژه و پایان نامه های دانشجویی ارزان درباره رشته علوم انسانی و علوم تجربی,NGOs, social and corporate governance and privatization and public participation in the planning of urban and rural projects

در این پست از سایت powerpoint.filekar پروژه و پایان نامه دانشجویی کامل کارشناسی ارشد رشته علوم انسانی و علوم تجربی درباره سازمان‌هاي غير‌دولتي اداره امور اجتماعی و مشارکتی و برنامه ریزی خصوصی سازی و مشارکت های مردمی در پروژه های شهری و روستایی رو براتون گذاشتم . این فایل پایان نامه با فرمت ورد word و در قالب 347 صفحه و با حجم 18 مگابایت به همراه تصاویر و عکسهای پروژه و به صورت کامل و جامع میباشد . دانشجویان کارشناسی و دکترا برای ارائه پایان نامه به استاد خود میتونن از این پروژه استفاده بکنند البته با تخفیف بسیار زیاد براتون قرار دادم . برای خرید فایل و مقاله ورد word و پایان نامه سازمان‌هاي غير‌دولتي اداره امور اجتماعی و مشارکتی و برنامه ریزی خصوصی سازی و مشارکت های مردمی در پروژه های شهری و روستایی هم میتونید از به روش آنلاین و با نوشتن ایمیل و شماره تماس خودتون در فیلدهای پایین به درگاه بانک ملت وصل شده و در یک محیط امن خرید رو انجام بدید . در پایین توضیحاتی مختصر از این پایان نامه رو براتون قرار دادم . امیدوارم از خرید آنلاین و دانلود این فایل ورد لذت ببرید ...

مقدمه
از ديدگاه جامعه شناسان، تنها مؤسسات اجتماعي مهم در جوامع امروزي گروه‌‌هاي نخستين و سازمان‌هاي بوروكراتيك نيستند، بلكه انواع سازمان‌هاي داوطلبانه، مؤسسات خيريه و سازمان‌هاي خود‌ياري كه علاوه بر سازمان‌هاي ديگر زماني دراز وجود داشته‌اند، جزء مؤسسات مهم اجتماعي به شمار مي‌آيند.  براي مثال در دوران اوليه‌ي صنعتي شدن، بسياري گروه‌هاي كارگران، مانند باشگاه‌هاي كارگران‌يا مؤسسات آموزش كارگران تأسيس گرديدند.  براساس‌اين ديدگاه بايد توجه داشت كه سازمان‌هاي خودياري و داوطلبانه اغلب به طور آشكار با سيستم‌هاي بوروكراتيك فرق دارند.
تعداد و انواع سازمان‌هاي خودياري به طور كلي اساساً در طول قرن گذشته افزايش‌يافته است.  انجمن‌هاي مسكن، گروه‌هاي باز پروري معتادان و صدها سازمان خودياري ديگر به وجود آمده‌اند ؛ معدودي از آن‌ها تاريخ پيوسته‌اي دارند كه‌يك صد سال‌يا بيشتر از آن مي‌گذرد، در حالي كه ديگران نسبتاً به سرعت به وجود مي آيند و از ميان مي‌روند.   
در گذشته حق تشكيل سازمان‌هاي خودياري به هيچ وجه هميشه در قانون پذيرفته نشده بود.  در بسياري از كشورها نخستين اتحاديه‌هاي كارگران با واكنش‌هاي خصمانه‌ي مقامات مسئول روبه رو شدند و گاهي ممنوع گرديدند.  حق تشكيل سازمان‌ها بر طبق منافع و هدف‌هاي آزادانه ی انتخاب شده، حقي بود كه در بيشتر جوامع براي آن مي‌بايست مبارزه كرد.  
سازمان‌هاي داوطلبانه از افرادي تشكيل مي‌شوند كه در وضعيت مشابهي قرار دارند و براي كمك به‌يكديگر در دنبال كردن منافع مشترك‌يا رويارويي با مسائل مشترك گرد هم مي‌آيند. اين گونه سازمان‌ها معمولاً غير‌سلسله مراتبي  و مشاركتي  بوده و فاقد موقعيت‌هاي ثابت مرتبط با بوروكراسي‌ها هستند.  آن‌ها غالباً داراي اعضاي شناوري هستند مثلاً افراد ممكن است براي‌يك‌يا چند بار گرد هم‌آيند و سپس گروه را ترك كنند. ‌اين گونه سازمان‌ها معمولاً یا  به پولي كه توسط اعضاء گردآوري مي‌شود و ‌يا به هدايا وابسته‌اند و شكل‌هاي درآمد ثابتي ندارند.  اگر كاركنان حقوق بگيري وجود داشته باشند، در مقايسه با همتايانشان در سازمان‌هاي رسمي‌معمولاً حقوق‌هاي پاييني دارند.  معمولاً نوعي آرمان اخلاقي، اعضاي سازمان‌ها را به‌يكديگر پيوند مي‌دهد.
بدينسان مي‌توان شكل اوليه و اصلي سازمان‌هاي غير‌دولتي (NGOs) را همان سازمان‌هاي داوطلبانه و خودياري دانست، كه براساس اصول داوطلبي، استقلال طلبي و داشتن اهداف و منافع مشترك تشكيل مي‌گردد.  
در طي سال‌هاي اخير سازمان‌هاي غيردولتي به بازيگران مهمي‌در حيات بشر در سطوح مختلف تبديل شده‌اند. به نحوي كه مي‌توان به طور منطقي استدلال كرد كه ظهور سازمان‌هاي غير‌دولتي موجب تحولاتي بنيادين در روابط بين دولت‌ها و جوامع در سراسر جهان شده است.  سازمان‌هاي غير‌دولتي حتي به‌يكي از بازيگران مهم در روابط بين دولت‌ها (سياست بين الملل) تبديل شده‌اند و انتظار مي‌رود كه به تبع، روابط بين دولت‌ها را نيز بطور قابل توجهي تحت تأثير قرار دهد.
اما چگونه مي‌توان‌اين رشد را تشريح كرد؟ چگونه مي‌توان سازمان‌هاي غير‌دولتي را درك و تحليل كرد؟‌يا به طور بنيادي تر ، معناي واقعي‌يك سازمان غير‌دولتي چيست؟ چه رابطه‌اي بين دولت‌ها و سازمان‌هاي غير‌دولتي و بين آن‌ها با آن چه امروزه توسعه  اجتماعي ناميده مي‌شود وجود دارد؟ چه تفاوت‌هايي بين سازمان‌هاي غير‌دولتي وجود دارد؟‌يا به عبارتي گونه‌هاي مختلف سازمان‌هاي غير‌دولتي چيست؟  گونه‌هاي مختلف سازمان غير‌دولتي را چگونه مي‌توان تشريح كرد؟  مهمترين حوزه‌ها و عرصه‌هاي فعاليت سازمان‌هاي غير‌دولتي كدامند؟ منابع تأمين مالي فعاليت‌هاي سازمان‌هاي غير‌دولتي  كدامند و سازمان‌هاي غير‌دولتي براي بقا و ادامه فعاليت‌هاي خود معمولاً از چه منابعي استفاده مي‌كنند؟ چه ويژگي‌هايي ساختار سازماني سازمان‌هاي غير‌دولتي را توصيف مي‌كند؟ رهبران و مديران سازمان‌هاي غير‌دولتي از چه خصوصياتي برخوردار هستند؟ چه عواملي در شيوه مديريت سازمان‌هاي غير‌دولتي را به شيوه‌هاي مديريتي در دولت‌ها و بخش اقتصاد متمايز مي‌كند؟ چه رابطه‌اي بين سازمان‌هاي غير‌دولتي و سازمان‌هاي بين المللي بين دولتي مانند سازمان ملل‌يا بانك جهاني و غيره وجود دارد؟ چه چالش‌ها و نويدهايي فراروي سازمان‌هاي غير‌دولتي وجود دارد؟

 

دانلود پروژه پایان نامه و راهنماي خريد و دانلود فايل

    پرداخت با کليه کارتهاي بانکي عضو شتاب امکانپذير است.
    پس از پرداخت آنلاين، بلافاصله لينک دانلود فعال مي شود و مي توانيد فايل را دانلود کنيد. در صورتيکه ايميل خود را وارد کرده باشيد همزمان يک نسخه از فايل به ايميل شما ارسال ميگردد.
    در صورت بروز مشکل در دانلود، تا زماني که صفحه دانلود را نبنديد، امکان دانلود مجدد فايل، با کليک بر روي کليد دانلود، براي چندين بار وجود دارد.
    در صورتيکه پرداخت انجام شود ولي به هر دليلي (قطعي اينترنت و ...) امکان دانلود فايل ميسر نگرديد، با ارائه نام فايل، کد فايل، شماره تراکنش پرداخت و اطلاعات خود، از طريق تماس با ما، اطلاع دهيد تا در اسرع وقت فايل خريداري شده براي شما ارسال گردد.
    در صورت وجود هر گونه مشکل در فايل دانلود شده، حداکثر تا 24 ساعت، از طريق تماس با ما اطلاع دهيد تا درخواست شما مورد بررسي قرار گيرد.
    براي دانلود فايل روي دکمه "خريد و دانلود فايل" کليک کنيد.

شماره تماس : 09339641702 • پس از پرداخت موفق لینک دانلود هم نمایش داده می شود هم به ایمیل ارسال می گردد
 • ایمیل را بدون www وارد کنید و در صورت نداشتن این قسمت را خالی بگزارید
 • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خرید میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید گزارش تخلف

برچسب ها:دانلود دانلود پایان نامه سازمان‌هاي غير‌دولتي اداره امور اجتماعی مشارکتی و برنامه ریزی  دانلود پروژه پایان نامه کامل درباره سازمان های غیر دولتی و خصوصی سازی به روش مشارکت های مردمی  دانلود رایگان پایان نامه های رشته علوم انسانی شاخه علوم تجربی  دانلود تحقیق جزوه و مقاله های ورد word درباره سازمانهای غیردولتی و خصوصی  خرید اینترنتی و دانلود پروژه و پایان نامه های دانشجویی درباره نهادها و سازمان های غیر دولتی و مشارکت های مردمی  دانلود مقاله و جزوه های دانشجویی درباره مشارکت و همکاری های مردمی و سازمان و نهادهای غیردولتی  دانلود پروژه و پایان نامه های  
محصولات مرتبط
دانلود پروژه پایان نامه عمران معماری اصول و مباني گودبرداري و سازه هاي نگهبان

دانلود پروژه پایان نامه عمران معماری اصول و مباني گودبرداري و سازه هاي نگهبان

قیمت: 110,000 ريال کد فایل:87578
دانلود پروژه پایان نامه عمران معماری اصول و مباني گودبرداري و سازه هاي نگهبان,دانلود رایگان پروژه و پایان نامه رشته عمران درباره اصول و مباني گودبرداري و سازه هاي نگهبان,دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی عمران با عنوان اصول و مباني گودبرداري و سازه هاي نگهبان,خرید و دانلود گزارش پایانی رشته مهندسی عمران اصول و مباني گودبرداري و سازه هاي نگهبان,دانلود پروژه و پایان نامه ورد دانشگاهی رشته عمران درباره گودبرداری و ایمن سازی سازه...
پایان نامه اثرات راديولوژيك و هيستوپاتولوژيك آندروژنها در استخوان سازي

پایان نامه اثرات راديولوژيك و هيستوپاتولوژيك آندروژنها در استخوان سازي

قیمت: 110,000 ريال کد فایل:77937
دانلود پروژه پایان نامه بررسي اثرات كلينيكي راديولوژيك هيستوپاتولوژيك آندروژنها در استخوان سازي و التيام شكستگيها,دانلود رایگان پایان نامه دانشجویی برای دریافت دکترای (دکتری) عمومی دامپزشکی,دانلود تحقیق جزوه و مقاله های ورد پایان نامه دانشگاهی رشته دامپزشکی حیوانات,دانلود پایان نامه استخوان یا بافت استخوانی اسكلت موجودات مهره‌ دار,دانلود پایان نامه بافت های سلول ها رشته‌هاي كلاژن ماده بنيادي پوشش خارجي و پوشش داخلي,دانلود...
دانلود پروژه پایان نامه علوم اجتماعی درباره مطالعات ارتباطی روانشناسی ارتباط

دانلود پروژه پایان نامه علوم اجتماعی درباره مطالعات ارتباطی روانشناسی ارتباط

قیمت: 140,000 ريال کد فایل:77353
دانلود پروژه پایان نامه رشته علوم اجتماعی درباره مطالعات ارتباطی روانشناسی ارتباط,دانلود پروژه و پایان نامه دانشجویی درباره مطالعات ارتباطی و روانشناسی ارتباط کلامی,دانلود تحقیق و مقاله ورد word آشنایی با مطالعات کلامی و ارتباطی,خرید و دانلود فایل پروژه و پایان نامه دانشجویی کامل با عنوان مطالعات ارتباطی کلامی,دانلود جروه و مقاله و فایل دانشگاهی درباره روانشناسی و مطالعات ارتباطی,دانلود پروژه و پایان نامه های دانشگاهی کارشناسی ارشد...
دانلود پایان نامه مطالعه رابطه بین مهارت ارتباطی مدیران با رضایت شغلی کارکنان

دانلود پایان نامه مطالعه رابطه بین مهارت ارتباطی مدیران با رضایت شغلی کارکنان

قیمت: 80,000 ريال کد فایل:77322
دانلود پایان نامه مطالعه رابطه بین مهارت ارتباطی مدیران با رضایت شغلی کارکنان پژوهشگاه معاونت هنرهای سنتّی صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی,دانلود پروژه پایان نامه درباره مهارتهاب ارتباطی مدیران و رضایت شغلی کارکنان اداری,دانلود پایان نامه و تحقیق ورد دانشجویی درباره مهارت ارتباطی و رضایت شغلی کارکنان,دانلود تحقیق و مقاله و جزوه ورد word با عنوان بررسی مهارت ارتباطی و کلامی مدیران با رضایت شغلی آنها,دانلود رایگان پروژه و پایان نامه...
نام ونام خانوادگي:


پست الکترونيکي:


عنوان:


پيام:


ارسال پيام به صورت شخصي
کد امنيتي:

برگزیده ها

 • 1
 • 2

پایان نامه اختلاط بتن خودتراکم با استفاده از نانوسيليس

پایان نامه اختلاط بتن خودتراکم با استفاده از نانوسيليس

پایان نامه اختلاط بتن خودتراکم با استفاده از نانوسيليس

حجم:14494KB | بازدید :6

کلمات کلیدی:  خرید و دانلود پایان نامه اختلاط  بتن  خودتراکم  با استفاده  از نانوسيليس -خرید و دانلود پایان نامه اختلاط  بتن  خودتراکم  با استفاده  از نانوسيليس و مقايسه  مقاومت  فشاري، کششی، انقباض  و انبساط  اين  بتن  با بتن...

دانلود کتاب و جزوه رمز و راز کسب پول و درآمد و کار عالی از طریق اینترنت روش جدید

دانلود کتاب و جزوه رمز و راز کسب پول و درآمد و کار عالی از طریق اینترنت روش جدید

دانلود کتاب و جزوه رمز و راز کسب پول و درآمد و کار عالی از طریق اینترنت روش جدید

حجم:14064KB | بازدید :990

کلمات کلیدی: دانلود کتاب و جزوه رمز و راز کسب پول و درآمد و کار عالی از طریق اینترنت روش جدید,دانلود کتاب و مقاله کسب درآمد و کار اینترنتی,دانلود کتاب الکترونیکی جدیدترین روش های درآمدزایی از طریق اینترنت,دانلود مقاله کتاب و جزوه کسب درآمد زایی از اینترنت 2015,دانلود کتاب رمز...

دانلود پاورپوینت معماری عمران بررسی رفتار سقف های سبک انواع سقف سبک ساختمان

دانلود پاورپوینت معماری عمران بررسی رفتار سقف های سبک انواع سقف سبک ساختمان

دانلود پاورپوینت معماری عمران بررسی رفتار سقف های سبک انواع سقف سبک ساختمان

حجم:13881KB | بازدید :1292

دانلود پاورپوینت معماری عمران بررسی رفتار سقف های سبک انواع سقف سبک ساختمان,دانلود پاورپوینت انواع سقفهای سبک و نحوه اجرای سقف های سبک ساختمان,دانلود مقاله تحقیق درباره انواع سقف سبک و نکات فنی اجرایی سقفهای سبک,دانلود پروزه رشته عمران معماری سقف سبک چیست,دانلود...

دانلود پاورپوینت و مقاله معماری عمران مهندسی پی مکانیک خاک ژئوتکنیک

دانلود پاورپوینت و مقاله معماری عمران مهندسی پی مکانیک خاک ژئوتکنیک

دانلود پاورپوینت و مقاله معماری عمران مهندسی پی مکانیک خاک ژئوتکنیک

حجم:13816KB | بازدید :1273

دانلود پاورپوینت و مقاله معماری عمران مهندسی پی مکانیک خاک ژئوتکنیک,دانلود پاورپوینت رشته عمران و ساختمان مهندسی پی,دانلود پاورپوینت پی و فونداسیون و مکانیک خاک,دانلود مقاله و جزوه مهندسی پی و مکانیک خاک,دانلود تحقیق دانشجویی مهندسی پی و مکانیک خاک,دانلود کتاب PDF مهندسی...

دانلود پروژه رشته عمران کنترل و مهار سیل پاورپوینت مدیریت سیلاب در ژاپن

دانلود پروژه رشته عمران کنترل و مهار سیل پاورپوینت مدیریت سیلاب در ژاپن

دانلود پروژه رشته عمران کنترل و مهار سیل پاورپوینت مدیریت سیلاب در ژاپن

حجم:13449KB | بازدید :1014

دانلود پروژه رشته عمران کنترل و مهار سیل پاورپوینت مدیریت سیلاب در ژاپن,دانلود پروژه نحوه کنترل و مدیریت سیلاب در ژاپن,دانلود مقاله و کتاب مدیریت و کنترل سبل و سیلاب در کشور ژاپن,دانلود جزوه آموزشی مدیریت سیلاب در ژاپن,دانلود پروژه عمران و مهندسی جلوگیری از وقوع سیلاب و...

دانلود پاورپوینت عمران نمای ساختمان انواع نماسازی و نحوه اجرا نما با انواع مصالح

دانلود پاورپوینت عمران نمای ساختمان انواع نماسازی و نحوه اجرا نما با انواع مصالح

دانلود پاورپوینت عمران نمای ساختمان انواع نماسازی و نحوه اجرا نما با انواع مصالح

حجم:13267KB | بازدید :2316

دانلود پاورپوینت عمران نمای ساختمان انواع نماسازی و نحوه اجرا نما با انواع مصالح,دانلود پاورپوینت طراحی و ساخت نمای ساختمان با مصالح مختلف,دانلود پاورپوینت معماری نمای ساختمان نماسازی با انواع مصالح,دانلود پاورپوینت نماسازی با سنگ آجر پنل های آلومینیوم مرکب شیشه...

دانلود پروژه عمران پاورپوینت باغهاي صخره‌اي و كاربرد آن در معمـاري فضـاي سبـز

دانلود پروژه عمران پاورپوینت باغهاي صخره‌اي و كاربرد آن در معمـاري فضـاي سبـز

دانلود پروژه عمران پاورپوینت باغهاي صخره‌اي و كاربرد آن در معمـاري فضـاي سبـز

حجم:13150KB | بازدید :422

دانلود پروژه رشته عمران و معماری پاورپوینت باغهای صخره ای,دانلود پاورپوینت باغ های صخره ای,دانلود پروژه دانشجویی باغهای صخره ای,دانلود فایل و مقاله همه چیز درباره باغ های صخره ای,دانلود اسلاید و پاورپوینت فارسی باغ های صخره ای و فضای سبز شهری,Download Civil PowerPoint projects rocky gardens and its...

پاورپوینت روش هاي مرمت نگهداري راههاي آسفالت شده پل وسايل كنترل ترافيك

پاورپوینت روش هاي مرمت نگهداري راههاي آسفالت شده پل وسايل كنترل ترافيك

پاورپوینت روش هاي مرمت نگهداري راههاي آسفالت شده پل وسايل كنترل ترافيك

حجم:12935KB | بازدید :954

پاورپوینت روش هاي مرمت نگهداري راههاي آسفالت شده پل وسايل كنترل ترافيك,دانلود پاورپوینت روشهای نگهداری جاده و راه های آسفالت پل و وسایل کنترل ترافیک,دانلود مقاله و تحقیق روشهای مرمت و نگهداری جاده های آسفالتی,دانلود جزوه کتاب روشهای نگهداری و مرمت راههای آسفالت شده و پل...