منو
  1. آخرین فایل ها
  2. پرفروشترین فایل ها
  3. پربازدیدترین فایل ها
پاورپوینت آموزش کامل کار با انواع دوربین های دیجیتالی

پاورپوینت آموزش کامل کار با انواع دوربین های دیجیتالی

پاورپوینت آسیب شناسی ورزشی و راه های درمان آن

پاورپوینت آسیب شناسی ورزشی و راه های درمان آن

پاورپوینت، همکاری، اهداف همکاری و روش های همکاری

پاورپوینت، همکاری، اهداف همکاری و روش های همکاری

آشنایی با دستگاه های عصبی بدن انسان

آشنایی با دستگاه های عصبی بدن انسان

دانلود بهترین کتاب نایاب درباره علوم غریبه کله سر استخراج موکلان عزیمت

دانلود بهترین کتاب نایاب درباره علوم غریبه کله سر استخراج موکلان عزیمت

دانلود پروژه کارآموزی pdf ساختمان اسکلت بتنی و فلزی (رشته مهندسی عمران)

دانلود پروژه کارآموزی pdf ساختمان اسکلت بتنی و فلزی (رشته مهندسی عمران)

دانلود گزارش کارآموزی اجرای ساختمان اسکلت بتنی سازه اورژانس بیمارستان

دانلود گزارش کارآموزی اجرای ساختمان اسکلت بتنی سازه اورژانس بیمارستان

دانلود پروژه کارآموزی رشته عمران درباره وزارت راه و ترابری گزارش اجرای عملیات راه

دانلود پروژه کارآموزی رشته عمران درباره وزارت راه و ترابری گزارش اجرای عملیات راه

دانلود کتاب کمیاب علوم غریبه و دعا نویسی شیخ بهایی خواص اسماء الله خوابنامه

دانلود کتاب کمیاب علوم غریبه و دعا نویسی شیخ بهایی خواص اسماء الله خوابنامه

دانلود مجموعه کامل پروژه و پایان نامه های دانشجویی کارشناسی ارشد رشته شیمی

دانلود مجموعه کامل پروژه و پایان نامه های دانشجویی کارشناسی ارشد رشته شیمی

دانلود پروژه پایان نامه ارشد سیستم خنک سازی اجزای توربین گازی تجزیه تحلیل

دانلود پروژه پایان نامه ارشد سیستم خنک سازی اجزای توربین گازی تجزیه تحلیل

دانلود پایان نامه بررسی عوامل بروز ناهنجاری اجتماعی و بزهکاری نوجوانان و جوانان

دانلود پایان نامه بررسی عوامل بروز ناهنجاری اجتماعی و بزهکاری نوجوانان و جوانان

گروه محصول -> دانشگاهی -> تحقیق آماده

دانلود پایان نامه آسيب شناسي فن شناسي كاشيهاي مجموعه بقعه شيخ صفي الدينقیمت: ۱۰۰۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 210     کد محصول :11347      حجم فایل:      نوع فایل :rarدانلود پایان نامه بررسی شناسایی كاشيهاي مجموعه بقعه شيخ صفي الدين اردبیلی,بررسي و شناسايي آسيب شناسي و فن شناسي كاشيهاي مجموعه بقعه شيخ صفي الدين و ارائه طرح مرمت,دانلود پروژه و پایان نامه رایگان بررسی و شناسایی بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی,دانلود پروژه و پایان نامه ارائه طرح مرمت و بازسازی کاشی های بقعه شیخ صفی الدین,دانلود پروژه و پایان نامه رایگان در رشته مرمت اشياء فرهنگي - تاريخي,فروش و خرید پایان نانه برای دریافت مدرک کارشناسی ارشد رشته مرمت اشیا فرهنگی و تاریخی,دانلود تصاویر و عکسهای با کیفیت بالا از کاشی کاری های بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی,دانلود تحقیق مقاله جزوه word درباری کاشیکاری و کاشیهای مجموعه بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی,دانلود پروژه و پایان نامه بناهای دوره صفوی با توجه به هنر کاشیکاری,دانلود پایان نامه مجموعه آرامگاهي شيخ صفي الدين مقبره شيخ صفي الدين (گنبد الله الله)

حجم فایل پروژه و پایان نامه کارشناسی ارشد رشته مرمت و بازسازی بناهای فرهنگی و اشیای تاریخی بررسي و شناسايي آسيب شناسي و فن شناسي كاشيهاي مجموعه بقعه شيخ صفي الدين و ارائه طرح مرمت : 100 مگایابت و در 210 صفحه با فرمت ورد به زبان فارسی به همراه عکس های پروژه و قابل ویرایش

دانلود پروژه و پایان نامه کارشناسی ارشد رشته مرمت و بازسازی بناهای فرهنگی و اشیای تاریخی بررسي و شناسايي آسيب شناسي و فن شناسي كاشيهاي مجموعه بقعه شيخ صفي الدين و ارائه طرح مرمت و بازسازی مجموعه آرامگاهي شيخ صفي الدين مقبره شيخ صفي الدين (گنبد الله الله)

پژوهش حاضر حاصل مطالعه و بررسی موارد ذیل برای تدوین فن شناسی آسیب شناسی، طرح مرمت کاشی در بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی است.
تحقیق و جمع آوری اطلاعات لازم در خصوص انواع کاشی های بقعه
تحقیق و جمع آوری اطلاعات لازم در خصوص گزارشات مبسوطی که در خصوص بقعه ارایه گردیده و بعضاً در میان آنها مطالبی نیز در خصوص کاشیهای مجموعه گزارش شده اند
بررسی آسیبهای وارده بر تزئینات و تفکیک آنها به آسیبهای فیزیکی شیمیایی و بیولوژیکی نمونه برداری و انجام آزمایشات در خصوص تشخیص آنالیز نوع لعاب و آسیب های ساختاری آسیب شناسی کاشی های مجموعه بقعه شیخ صفی الدین اعم از بررسی تاثیرات سازه ای، رطوبت، که در اردبیل بیشتر اتفاق می افتد، تاثیرات نحوه پخت کاشی ها بر روند تخریب و عدم استحکام کاشی ها به بررسی لعاب بکار رفته و اتصال آن با لایه رنگ، بررسی لایه رنگ و اتصال آن با لایه تدارکاتی (گِل کاشی) و نمونه بردای و انجام آزمایشات، همچنین آسیب شناسی کاشیهای مجموعه، مرمتی به قسمتی از کاشیکاری های مجموعه بعنوان نمونه طرح مرمتی ارائه خواهد شد.
کلمات کلیدی: بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی، کاشیکاری، فن شناسی، آسیب شناسی، طرح مرمت

آثار با ارزش تاریخی و فرهنگی کشور ما مستقیماً یا بطور غیرمستقیم تحت تاثیر فرسایش عوامل مختلفی می باشند پدیده های مخرب طبیعی و جوی دائمی بوده و پیشگیری از آنها امکان پذیر نمی باشد. جزا با شناخت عوامل اثرگذارنده که می توان تاثیر مخرب آنها را تا حد امکان کاهش داد. این منظور حاصل نخواهد شد مگر با آگاهی و شناخت دقیق فرآیندهای مخرب و برخوردی جدی با آنها پایان نامه حاضر شامل هفت فصل می باشد که به طور مختصر اشاره می شود.
مشاهدات از بنای بقعه شیخ صفی به ویژه قسمتهای کاشیکاری شده و انواع آن به عمل آمده و آسیب و ضایعات وارده بر آنها بررسی شد.
سوالات ، فرضیات ، بیان مساله و سوابق تحقیق و اهداف آن و روش کار که هسته اصلی تحقیق را شامل می شود این پژوهش در نظر دارد. ضمن معرفی اوضاع جغرافیایی سیاسی و شرایط اقلیمی استان اردبیل و تاریخچه هنر کاشیکاری ایران دوران تاریخی تا دوران اسلامی هنر کاشیکاری دوره صفویه با توجه به بناهای مذهبی شناخته شده و ضمن معرفی مجموعه بناهای شیخ صفی، و گونه های کاشی های موجود در بقعه شیخ صفی و مجموعه بررسی نحوه ساخت و تکنیکهای تولید کاشی و آسیب شناسی و انواع آسیب های وارده بر کاشی با توجه به آنالیز نوع لعاب و بدنه دو نوع کاشی لاجوردی و سبز رنگ با سیستم آنالیزگر SEM و تصاویر میکروسکوپی که فرآیندهای فرسودگی علل و عوامل آن نمایان شدند بپردازد.
و پایان نامه با نتیجه گیری و ارائه طرح مرمتی و ذکر منابع استفاده شده در تحقیق که در داخل پایان نامه است.

فصل اول
کلیات

1-1 بيان مسئله
گستردگي سطوح كاشي كاري شده در فضاهاي داخلي و خارجي مجموعه بقعه شيخ صفي و شرايط آب و هوايي منطقه و تاثيرات آن بر كاشي ها در طول 3 و4 قرن گذشته و همچنين نحوه انتخاب مصالح اوليه اعم از گل و خاك اوليه،رنگ،لعاب و ... و نحوه پخت كه مناسب با شرايط محيط باشد و نهايتاً تاريخچه ي مرمت كاشي هاي بقعه و بررسي شرايط فعلي و تحقيق در راستاي حفاظت از آن ها .سنت ساخت كاشي هاي مجموعه شيخ صفي الدين ادامه سنت هاي  هنرهاي قبلي در هنر كاشي كاري ايران به شمار  مي رود .عناصر هنري بكار رفته در كاشي هاي مجموعه شيخ صفي آغازگر شيوه ي جديدي از كاشي كاري دوره صفوي است .
1-2 فرضيه ها
1-2-1. روش هاي ساخت و مراكز توليد كاشي در پايتخت قديم صفويان متداول بوده و وجود داشته است.
1-2-2.شيوه هاي مرمت كاشي در جهت حفاظت و تثبيت آن ها شيوه هاي صحيح و راهبردي بوده است .
1-2-3. عناصر هنري بكار رفته در كاشي هاي مجموع شيخ صفي آغاز گر شيوه جديدي از كاشي كاري دوره صفويه است .
1-2-4. سنت ساخت كاشي هاي مجموعه شيخ صفي الدين اردبيلي ادامه سنت هاي هنرهاي قبلي در هنر كاشي كاري ايران بشمار مي رود.
1-3 سوابق مربوط
تا به حال تحقيق جامع در خصوص كاشي هاي بقعه انجام نشده و در بعضي موارد گزارشات  و اشاراتي در برخي از كتاب ها و مقالات به اين آثار شده است.
1-4 اهداف تحقيق (شامل اهداف علمی،کاربردی و ضرورتهای خاص انجام تحقیق)
1-4-1علمي:
1-4-1-1. تحقيق در خصوص جنس ، مواد و مصالح، لعاب ،نحوۀ پخت و ... كاشي هاي بكار رفته
1-4-1-2.دلايل استحكام و يا آسيب ديدن كاشي ها در طول زمان
1-4-2 كاربردي:
1-4-2-1. اصلاح و ارائه راهكار و همچنين دقت در مواد اوليه كاشي كه در آينده مي توانند براي آن مشكل ساز و يا آسيب رسان باشند
1-4-2-2. پيش بيني  وپيشگيري از آسيب هاي احتمالي به كاشي ها
1-4-3 ضرورت ها:
1-4-3-1. مجموعه در حال ثبت در فهرست جهاني مي باشد ليكن مي بايست تمام آثار موجود مورد بررسي علمي و آكادميك قرار گيرند
1-4-3-2. حفاظت و نگهداري صحيح و عالمانه از آثار تاريخي ضروري مي باشد
1-4-3-3. آشنايي با نحوه كار گذشته ( فن شناسي) جهت ارتقاع روش هاي فعلي و با استفاده از ابزار پيشرفته موجود ضروري به نظر مي رسد.
1-5 نام بهره وران:
هدف كاربردي طي اين تحقيق ضمن فن شناسي و آسيب شناسي كاشي هاي مجموعه بقعه شيخ صفي ، حداقل براي يك قسمت از كاشي هاي مجموعه طرح مرمتي ارائه خواهد شد كه اين طرح مي تواند در اختيار پايگاه مجموعه خانقاهي . آرامگاهي بقعه شيخ صفي الدين اردبيلي و سازمان ميراث فرهنگي ،صنايع دستي و گردشگري استان اردبيل قرار گرفته و اجرايي گردد
1-6 جنبه نوآوري و جديد بودن تحقيق در چيست؟  
از آنجايي كه پژوهشي در خصوص شيوه ها و سنت هاي ساخت كاشي در مجموعه شيخ صفي  الدين اردبيلي صورت نگرفته است و مقايسه  جامع در مطالعه  عناصر هنري كاشي هاي مجموعه انجام نشده است اين پژوهش داراي جنبه نو آوري است و جديد محسوب مي شود.
1-7 روش کار و گرد آوري اطلاعات و ابزار و روش تجزيه و تحليل اطلاعات   
نوع روش تحقیق كتابخانه اي ، آرشيو ميراث فرهنگي استان اردبيل ، مطالعات آزمايشگاهي ، مطالعات ميداني ، ابزار گردآوری اطلاعات نمونه برداری و انجام آزمایشات.
طبقه بندي گونه هاي كاشي ، شيوه هاي پخت و لعاب و عمليات مرمتي انجام يافته و قابل پيشنهاد در يك بررسي جامع و ارائه تمامي جنبه هاي فني و كارشناسي براي دسترسي به يك نتيجه كامل در خصوص مرمت هاي آتي بنا.


فصل دوم
اوضاع جغرافیایی استان اردبیل و تاریخ مختصر دوره صفویه

اوضاع جغرافیائی استان اردبیل
2-1 موقعیت جغرافیائی استان
استان اردبیل با مساحت 5/17952 کیلومتر مربع (9/1٪) کل مساحت کشور در شمال غرب ایران واقع شده است. شهر اردبیل مرکز استان، با ارتفاع 1350 متر از سطح آبهای آزاد در 17-48 طول شرقی و 15-38 عرض شمالی از نصف النّهار گرینویچ در میان دشت وسیعی به طول 45 کیلومتر قرار گرفته است.
2-2 اوضاع جغرافیایی سیاسی و همسایه ها
استان اردبیل از جانب شرق و شمال قسمتی از نوار مرزی ایران با همسایه شمالی یعنی جمهوری آذربایجان را تشکیل می دهد. (شکل 2-1) چهار شهرستان نمین، گرمی ، بیله سوار، پارس آباد در طولی حدود 25/28 کیلومتر با جمهوری آذربایجان هم مرز اند و از دو نقطه اصلاندوز و بیله سوار با یکدیگر ارتباط دارند استان گیلان همسایه شرقی استان اردبیل می باشد که توسط رشته کوههای طالش و در قسمت غربی با آذربایجان شرقی همسایه است. (یوسفی 1384: 23 و 24)

( شکل 2-1 ) نقشه موقعیت استان و شهرستان اردبیل در نقشه سیاسی ایران
2-3 ویژگیهای اقلیمی:
آب و هوا ترکیبی از عناصر و عوامل اقلیمی است که در طول زمان شرایط طبیعی و منظر خاصی را برای هر منطقه بوجود می آورد. و قرار گرفتن در عرض جغرافیایی میانه در فصول مختلف سال تحت تاثیر سیستم های فراباری و فروباری با منشاهای گوناگون و ویژگیهای فیزیکی مختلف قرار می گیرد. توده هوای غالب در طول فصل زمستان در این منطقه (سردسیری) و (توده های هوای قطبی) توپوگرافی استان باعث افت قابل توجه دما و سبب سرمای شدید و بارش برف در استان می گردد. اردبیل با واقع شدن در دامنه کوه مرتفع سبلان با بلندی 1350 متر و فاصله کم از بندر آستارا با ارتفاع 30- بمنزله دامنه وسیع کوه مرتفعی مشرف بر دریاست که دارای اقلیم مناطق طوفانی از یک طرف و تاثیر پذیری از مناطق بحری از طرف دیگر است. (شیران، 1372: 34)
چهره عمومی شهرستان اردبیل متاثر از بلندی های کوهستانهای سبلان، طالش و بزغوش است، که این عوامل و موانع طبیعی باعث محصور شدن آن شده اند. ضمناً بیشتر زمینهای این اطراف بخشی از استان بین 2000 تا 3000 متر ارتفاع دارند. (یوسفی، 1384 : 24)
2-4 عناصر اقلیمی
2-4-1. دما:
دمای هوا مهمترین پارامتر اقلیمی تاثیر گذار در آسایش حرارتی استان است. متوسط حداکثر و حداقل دما نشان گر دمای گرمترین ساعت روز و سردترین ساعات شب می باشد.و بررسی های انجام شده در شهرستان اردبیل نشان می دهد که بالاترین دما در طی دوره 29 ساله آماری به میزان 2/38 درجه سانتیگراد و متعلق به ماه آگوست و کمترین مقدار آن نیز با رقم 8/33 مربوط به ماه فوریه می باشد. (نمودار 2-1) این ویژگی نشان گر نوسانات دماست.
در این شهرستان اختلاف بیش از 72 درجه سانتی گراد بین حداکثر و حداقل مطلق دما وجود دارد که رقم بسیار زیادی است. تغییر پذیری زیاد دما در ماه های سرد و اعتدال آن در ماه های گرم وجود دارد. (شیران، 1372: 35 )
 
(نمودار 2-1) میانگین دمای سالانه ایستگاه هواشناسی اردبیل طی دوره20 ساله (2005-1968)

2-4-2. یخبندان:
یخبندان روزی است که حداقل دما در آن روز به نقطه انجماد برسد. تعداد روزهای یخبندان در اردبیل 136 روز می باشد. یعنی برای 5/4 ماه از سال احتمال وقوع یخبندان است که در این بین ماه ژانویه با 29 روز یخبندان بیشترین مقدار روزهای یخبندان را دارد.
2-4-3. بارندگی:
رطوبت دریای خزر در مدت زمان کمی پس از صعود به ارتفاعات اردبیل و سرد و منجمد شدن آن سبب پدیده ها و ریزش های جوی متعدد در این شهر می شود.
تشکیل ابرهایی با ارتفاع بسیار پایین استراتوس در این شهر که حرکت سریع دریای خزر به ارتفاعات فوقانی همجوار با دریاست، در اندک زمانی صورت می گیرد و اکثراً پدیده باران Drizel و به زبان محلی (شه) را سبب می شود.
بررسی ها نشان می دهد در اردبیل هیچ ماه بدون بارندگی وجود ندارد.
بالاترین رقم بارش ماهانه در این شهر 9/158 میلیمتر و کمترین آن 41 می باشد.
کل بارش های فصل زمستان اردبیل 75/91 میلیمتر می باشد.
بیشترین مقدار بارندگی به میزان 30/425 میلیمتر و کمترین مقدار بارندگی به میزان 5/162 میلیمتر با میانگینی درجه حرارت 10 و میانگین رطوبت نسبی 60% بوده است.(نمودار2-2) (همان : 34)

 

و ..........

راهنماي خريد و دانلود فايل (پروژه و پایان نامه و تحقیق و مقاله و جزوه word فارسی دوره کارشناسی رشته بازسازی و مرمت بناهای تاریخی و فرهنگی بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی)

    پرداخت با کليه کارتهاي بانکي عضو شتاب امکانپذير است.
    پس از پرداخت آنلاين، بلافاصله لينک دانلود فعال مي شود و مي توانيد فايل را دانلود کنيد. در صورتيکه ايميل خود را وارد کرده باشيد همزمان يک نسخه از فايل به ايميل شما ارسال ميگردد.
    در صورت بروز مشکل در دانلود، تا زماني که صفحه دانلود را نبنديد، امکان دانلود مجدد فايل، با کليک بر روي کليد دانلود، براي چندين بار وجود دارد.
    در صورتيکه پرداخت انجام شود ولي به هر دليلي (قطعي اينترنت و ...) امکان دانلود فايل ميسر نگرديد، با ارائه نام فايل، کد فايل، شماره تراکنش پرداخت و اطلاعات خود، از طريق تماس با ما، اطلاع دهيد تا در اسرع وقت فايل خريداري شده براي شما ارسال گردد.
    در صورت وجود هر گونه مشکل در فايل دانلود شده، حداکثر تا 24 ساعت، از طريق تماس با ما اطلاع دهيد تا درخواست شما مورد بررسي قرار گيرد.
    براي دانلود فايل روي دکمه "پرداخت و دانلود فايل" کليک کنيد.اگر کد تخفیف داری کلیک کن!

برچسب ها:دانلود پایان نامه بررسی شناسایی كاشيهاي مجموعه بقعه شيخ صفي الدين اردبیلی  بررسي و شناسايي آسيب شناسي و فن شناسي كاشيهاي مجموعه بقعه شيخ صفي الدين و ارائه طرح مرمت  دانلود پروژه و پایان نامه رایگان بررسی و شناسایی بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی  دانلود پروژه و پایان نامه ارائه طرح مرمت و بازسازی کاشی های بقعه شیخ صفی الدین  دانلود پروژه و پایان نامه رایگان در رشته مرمت اشياء فرهنگي - تاريخي  فروش و خرید پایان نانه برای دریافت مدرک کارشناسی ارشد رشته مرمت اشیا فرهنگی و تاریخی  دانلود تصاویر و عکسهای با کیفیت بالا از کاشی کاری های بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی  د  
محصولات مرتبط
دانلود دستورالعمل ارزیابی لرزه ای سریع ساختمان ها

دانلود دستورالعمل ارزیابی لرزه ای سریع ساختمان ها

قیمت: 40,000 ريال کد فایل:137341
دانلود دستورالعمل ارزیابی لرزه ای سریع ساختمان های موجود   خدا قوت به شما دانشجویان گرامی رشته عمران ، تیم powerpoint.filekar.ir امروز برای شما عزیزان  دستورالعمل ارزیابی لرزه ای سریع ساختمان ها را آماده کرده است این جزوه به صورت تایپی بوده ،شامل 85 صفحه و به صورت فایل pdf می باشد و  با مطالعه توضیحاتی که در ادامه آورده ایم  می توانید چکیده ای از محتوای دستورالعمل ارزیابی لرزه ای سریع ساختمان ها بدست آورید.   اﻧﺴﺎن از...
دانلود پایان نامه آسيب شناسي فن شناسي كاشيهاي مجموعه بقعه شيخ صفي الدين

دانلود پایان نامه آسيب شناسي فن شناسي كاشيهاي مجموعه بقعه شيخ صفي الدين

قیمت: 100,000 ريال کد فایل:34247
دانلود پایان نامه بررسی شناسایی كاشيهاي مجموعه بقعه شيخ صفي الدين اردبیلی,بررسي و شناسايي آسيب شناسي و فن شناسي كاشيهاي مجموعه بقعه شيخ صفي الدين و ارائه طرح مرمت,دانلود پروژه و پایان نامه رایگان بررسی و شناسایی بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی,دانلود پروژه و پایان نامه ارائه طرح مرمت و بازسازی کاشی های بقعه شیخ صفی الدین,دانلود پروژه و پایان نامه رایگان در رشته مرمت اشياء فرهنگي - تاريخي,فروش و خرید پایان نانه برای دریافت مدرک کارشناسی ارشد...
دانلود تحقیق و پروژه کامل درباره مهندسی عمران سازه روش اجرا مصالح ساختمانی

دانلود تحقیق و پروژه کامل درباره مهندسی عمران سازه روش اجرا مصالح ساختمانی

قیمت: 70,000 ريال کد فایل:2645
کلمات کلیدی : دانلود تحقیق و پروژه کامل درباره مهندسی عمران سازه روش اجرا مصالح ساختمانی,دانلود تحقیق و پروژه مهندسی عمران معماری سازه و ساختمان,دانلود جزوه و کتاب کامل و جامع مهندسی و معماری عمران و سازه,دانلود پروژه دانشجویی رایگان مهندسی عمران و سازه معماری و ساختمان,Download research and complete projects on civil engineering structures Building Methods   کتاب مقاله تحقیق جزوه و پروژه رشته مهندسی معماری و عمران سازه و ساختمان بتنی و فولادی بتن سیمان مصالح...
دانلود مقاله و تحقیق عمران ساختمان های پیش ساخته صنعت ساختمان سازی

دانلود مقاله و تحقیق عمران ساختمان های پیش ساخته صنعت ساختمان سازی

قیمت: 50,000 ريال کد فایل:2644
کلمات کلیدی: دانلود مقاله و تحقیق عمران ساختمان های پیش ساخته صنعت ساختمان سازی,دانلود مقاله و تحقیق مهندسی درباره ساختمانهای پیش ساخته,دانلود پایان نامه و پروژه معماری درمورد صنعت ساختمانهای پیش ساخته,دانلود تحقیق و جزوه درباره قطعات و اجرای ساختمان های پیش ساخته,دانلود جزوه ورد روشهای ساخت طراحی و اجرای ساختمان و سازه های پیش ساخته,Download research and development building prefabricated building industry   پروژه تحقیق مقاله و جزوه رشته معماری عمران و مهندسی...
نام ونام خانوادگي:


پست الکترونيکي:


عنوان:


پيام:


ارسال پيام به صورت شخصي
کد امنيتي:

برگزیده ها

  • 1
  • 2

پایان نامه اختلاط بتن خودتراکم با استفاده از نانوسيليس

پایان نامه اختلاط  بتن  خودتراکم  با استفاده  از نانوسيليس

پایان نامه اختلاط بتن خودتراکم با استفاده از نانوسيليس

حجم:14494KB | بازدید :175

کلمات کلیدی:  خرید و دانلود پایان نامه اختلاط  بتن  خودتراکم  با استفاده  از نانوسيليس -خرید و دانلود پایان نامه اختلاط  بتن  خودتراکم  با استفاده  از نانوسيليس و مقايسه  مقاومت  فشاري، کششی، انقباض  و انبساط  اين  بتن  با بتن...

دانلود کتاب و جزوه رمز و راز کسب پول و درآمد و کار عالی از طریق اینترنت روش جدید

دانلود کتاب و جزوه رمز و راز کسب پول و درآمد و کار عالی از طریق اینترنت روش جدید

دانلود کتاب و جزوه رمز و راز کسب پول و درآمد و کار عالی از طریق اینترنت روش جدید

حجم:14064KB | بازدید :1285

کلمات کلیدی: دانلود کتاب و جزوه رمز و راز کسب پول و درآمد و کار عالی از طریق اینترنت روش جدید,دانلود کتاب و مقاله کسب درآمد و کار اینترنتی,دانلود کتاب الکترونیکی جدیدترین روش های درآمدزایی از طریق اینترنت,دانلود مقاله کتاب و جزوه کسب درآمد زایی از اینترنت 2015,دانلود کتاب رمز...

دانلود پاورپوینت معماری عمران بررسی رفتار سقف های سبک انواع سقف سبک ساختمان

دانلود پاورپوینت معماری عمران بررسی رفتار سقف های سبک انواع سقف سبک ساختمان

دانلود پاورپوینت معماری عمران بررسی رفتار سقف های سبک انواع سقف سبک ساختمان

حجم:13881KB | بازدید :1568

دانلود پاورپوینت معماری عمران بررسی رفتار سقف های سبک انواع سقف سبک ساختمان,دانلود پاورپوینت انواع سقفهای سبک و نحوه اجرای سقف های سبک ساختمان,دانلود مقاله تحقیق درباره انواع سقف سبک و نکات فنی اجرایی سقفهای سبک,دانلود پروزه رشته عمران معماری سقف سبک چیست,دانلود...

دانلود پاورپوینت و مقاله معماری عمران مهندسی پی مکانیک خاک ژئوتکنیک

دانلود پاورپوینت و مقاله معماری عمران مهندسی پی مکانیک خاک ژئوتکنیک

دانلود پاورپوینت و مقاله معماری عمران مهندسی پی مکانیک خاک ژئوتکنیک

حجم:13816KB | بازدید :1450

دانلود پاورپوینت و مقاله معماری عمران مهندسی پی مکانیک خاک ژئوتکنیک,دانلود پاورپوینت رشته عمران و ساختمان مهندسی پی,دانلود پاورپوینت پی و فونداسیون و مکانیک خاک,دانلود مقاله و جزوه مهندسی پی و مکانیک خاک,دانلود تحقیق دانشجویی مهندسی پی و مکانیک خاک,دانلود کتاب PDF مهندسی...

دانلود پروژه رشته عمران کنترل و مهار سیل پاورپوینت مدیریت سیلاب در ژاپن

دانلود پروژه رشته عمران کنترل و مهار سیل پاورپوینت مدیریت سیلاب در ژاپن

دانلود پروژه رشته عمران کنترل و مهار سیل پاورپوینت مدیریت سیلاب در ژاپن

حجم:13449KB | بازدید :1205

دانلود پروژه رشته عمران کنترل و مهار سیل پاورپوینت مدیریت سیلاب در ژاپن,دانلود پروژه نحوه کنترل و مدیریت سیلاب در ژاپن,دانلود مقاله و کتاب مدیریت و کنترل سبل و سیلاب در کشور ژاپن,دانلود جزوه آموزشی مدیریت سیلاب در ژاپن,دانلود پروژه عمران و مهندسی جلوگیری از وقوع سیلاب و...

دانلود پاورپوینت عمران نمای ساختمان انواع نماسازی و نحوه اجرا نما با انواع مصالح

دانلود پاورپوینت عمران نمای ساختمان انواع نماسازی و نحوه اجرا نما با انواع مصالح

دانلود پاورپوینت عمران نمای ساختمان انواع نماسازی و نحوه اجرا نما با انواع مصالح

حجم:13267KB | بازدید :2641

دانلود پاورپوینت عمران نمای ساختمان انواع نماسازی و نحوه اجرا نما با انواع مصالح,دانلود پاورپوینت طراحی و ساخت نمای ساختمان با مصالح مختلف,دانلود پاورپوینت معماری نمای ساختمان نماسازی با انواع مصالح,دانلود پاورپوینت نماسازی با سنگ آجر پنل های آلومینیوم مرکب شیشه...

دانلود پروژه عمران پاورپوینت باغهاي صخره‌اي و كاربرد آن در معمـاري فضـاي سبـز

دانلود پروژه عمران پاورپوینت باغهاي صخره‌اي و كاربرد آن در معمـاري فضـاي سبـز

دانلود پروژه عمران پاورپوینت باغهاي صخره‌اي و كاربرد آن در معمـاري فضـاي سبـز

حجم:13150KB | بازدید :521

دانلود پروژه رشته عمران و معماری پاورپوینت باغهای صخره ای,دانلود پاورپوینت باغ های صخره ای,دانلود پروژه دانشجویی باغهای صخره ای,دانلود فایل و مقاله همه چیز درباره باغ های صخره ای,دانلود اسلاید و پاورپوینت فارسی باغ های صخره ای و فضای سبز شهری,Download Civil PowerPoint projects rocky gardens and its...

پاورپوینت روش هاي مرمت نگهداري راههاي آسفالت شده پل وسايل كنترل ترافيك

پاورپوینت روش هاي مرمت نگهداري راههاي آسفالت شده پل وسايل كنترل ترافيك

پاورپوینت روش هاي مرمت نگهداري راههاي آسفالت شده پل وسايل كنترل ترافيك

حجم:12935KB | بازدید :1182

پاورپوینت روش هاي مرمت نگهداري راههاي آسفالت شده پل وسايل كنترل ترافيك,دانلود پاورپوینت روشهای نگهداری جاده و راه های آسفالت پل و وسایل کنترل ترافیک,دانلود مقاله و تحقیق روشهای مرمت و نگهداری جاده های آسفالتی,دانلود جزوه کتاب روشهای نگهداری و مرمت راههای آسفالت شده و پل...